Styl życia

Plastelina i modelina w domu – lepimy owoce. Zobacz, jakie to proste

Styl życia

Aktualizacja:

Podczas pobytu w domu możemy chwytać się różnych ciekawych aktywności. Razem z naszą animatorką Kasią Wierbiłowicz pokazaliśmy, jak w łatwy sposób ulepić coś niezwykłego z plasteliny i modeliny. Wspólne tworzenie małych dzieł sztuki będzie wspaniałą zabawą nie tylko dla maluchów, ale także dorosłych.

Plastelina i modelina w ruch

Zamiast kolejnej bajki i następnej godziny spędzonej przed ekranem telewizora, warto zachęcić nasze dzieci do wspólnej zabawy. Wystarczy plastelina, wykałaczka i szklana butelka lub wałek.

Z kolorowej plasteliny możemy ulepić, co tylko zapragniemy, zwierzątka, postacie z bajek, kwiatki czy drzewka. Wszystko zależy od naszej wyobraźni. Nasza animatorka zaproponowała prosty sposób na stworzenie małych i uroczych owoców.

Owoce z plasteliny

Kasia Wierbiłowicz pokazała nam prosty sposób na ulepienie owoców. Banany, arbuzy, truskawki, wszystko jest w zasięgu naszej ręki. Wystarczy trochę cierpliwości, precyzji i gotowe. Możemy cieszyć się pięknym, wakacyjnym widokiem, a przy okazji uczyć nasze dzieci nazw wszystkich owoców.

Nasi prowadzący z pomocą Kasi próbowali stworzyć banana. Jak im poszło? Zobaczcie sami.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości