Styl życia

Nowy dekoder dla całej rodziny - jaki wybrać?

Styl życia

Aktualizacja:
Jan Hakan Dahlstrom/ Getty Images

Zbliżają się Święta, a wraz z nimi długie, zimowe wieczory spędzone przed telewizorem. Jaki film wybrać, żeby cała rodzina była zadowolona? Nie musicie wybierać. Wystarczy jeden dekoder, a każdy z domowników będzie mógł oglądać to, na co ma ochotę.

Rozrywka dla każdego

Chyba każdy z nas doświadczył tak zwanej "kłótni o pilota". Zastanawiamy się, co obejrzeć wieczorem - rodzice chcą oglądać komedię romantyczną, dziecko swój ulubiony serial, a w domu jest przecież tylko jeden telewizor. Ta sytuacja nie musi zakończyć się kłótnią. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą dekodera UPC 4K TV BOX, który pozwala strumieniowo przesyłać na ekran telewizora treści tworzone przez użytkowników na ich telefonach. W praktyce oznacza to, że dzięki specjalnie założonemu profilowi, domownicy mogą oglądać swoje ulubione filmy i seriale w tym samym czasie na różnych urządzeniach.

Nie przegapisz ulubionego programu

Przedświąteczny okres bywa bardzo intensywny. Praca, zakupy, gotowanie. Niekiedy brakuje chwili dla siebie. Przy tak zapełnionym grafiku, może zdarzyć się, że nie zdążysz na swój ulubiony program. Nagraj program z poziomu aplikacji i obejrzyj, kiedy w końcu znajdziesz chwilę wytchnienia. Wszystkie nagrania przechowywane są w chmurze, dlatego nie musisz się martwić, że coś zniknie. Przegapiłeś odcinek serialu? Nic straconego! Usługa Replay TV, pozwala na odtwarzanie filmów, seriali i programów aż do siedmiu dni od ich emisji. To jednak nie wszystko. Jeśli przegapisz początek skoków narciarskich, a chciałbyś zobaczyć występy Polaków, możesz obejrzeć konkurs od początku!

Wygoda

Dekoder UPC 4K TV BOX, to szereg innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą na wygodne korzystanie z telewizyjnej rozrywki. Nie musisz "przeskakiwać" po kanałach – pilot umożliwia wybieranie głosowe. Dyktujesz program i już. Możesz cieszyć się ulubionym serialem, bez obaw, że przegapisz początek. Oprócz obrazu 4K, dekoder oferuje także dźwięk przestrzenny Dolby. Co więcej, jest bardzo mały, dzięki czemu dopasuje się do każdego wnętrza.

Zobacz też:

Latające auto. "Wiele osób będzie mogło skorzystać z niego, jak z podniebnej taksówki"

Jak wybrać klimatyzator przenośny?

Nadia Popczyk – pierwsza Polka w Royal Ballet School: "Zaczynamy dzień lekcjami szkolnymi"

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości