Styl życia

Przed świętami praca wre. To dzięki tym ludziom nasze paczki dotrą na czas

Styl życia

Aktualizacja:

Boże Narodzenie generuje olbrzymi ruch w firmach, w których są pakowane i wysyłane paczki do odbiorców z całego świata. Nie inaczej jest w Amazon. Ile osób zatrudniło centrum logistyczne przed grudniem? Jakie atrakcje z okazji świąt firma przygotowała dla pracowników?

Intensywny okres

Dni przed Bożym Narodzeniem to zawsze pracowity czas w firmach wysyłkowych. Potwierdza to Magdalena Zagrodnik, regionalny kierownik ds. HR w Amazon, która przyznała, że firma zatrudnia na stałe 18 tys. ludzi, a w okresie przedświątecznym dołączyło do ekipy 10 tys. osób.

- To są przede wszystkim pracownicy poziomu początkowego, osoby, które wspierają realizację zamówień klientów - powiedziała pani Magdalena.

Dodała także, że ten rok jest jeszcze bardziej intensywny w Amazon:

- Wiele rodzin spędzi święta oddzielnie stąd wysyłanie prezentów najbliższym ma teraz szczególne znaczenie i tutaj nasi pracownicy odgrywają ogromną rolę. Cały nasz zespół jest zaangażowany w to, żeby te przesyłki dotarły i wywołały uśmiech na twarzach osób, które je otrzymają.

Świąteczna atmosfera w firmie

W Amazon przedświąteczny czas jest szczególny. Pracownicy noszą czapki Św. Mikołaja, a firma organizuje dla nich wiele atrakcji, w tym konkursy z nagrodami.

- Jednym z przykładów takich konkursów jest Amazon Box Star. To jest konkurs, gdzie chcieliśmy podziękować i docenić też osoby, które nie tylko wykonały w tym roku wspaniałą pracę, ale też wspierają tych, którzy tego potrzebują - powiedziała Magdalena Zagrodnik.

Konkurs został już rozstrzygnięty, a osobą, która wręczała nagrody była aktorka Anna Dereszowska.

>>> Zobacz także:

Katarzyna Grochola o przemocy w związku: "Mój oprawca wyrwał spode mnie krzesło i mnie uderzył"

Magda Welc po 10 latach wraca na scenę: "Nie wszystko toczyło się po mojej myśli"

Agata Młynarska wspomina "adopcję" córki. "Dostałam ją od św. Mikołaja"

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości