23-latka z Dubaju chwali się wystawnym życiem. Internauci zarzucają jej fałsz

Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
kobieta.wp.pl
Mieszkają w polskim Dubaju
Mieszkają w polskim DubajuDzień Dobry TVN
wideo 2/6

23-letnia Linda do Dubaju przyleciała z USA. Tam poznała mężczyznę jej życia, dzięki któremu jej codzienność przypomina hollywoodzki film. - Czy twój mąż ma brata albo przyjaciela? - dopytują internauci. Tiktokerka zdradziła, na co wydaje pieniądze. Niektórzy uważają, że jej życie to jedna wielka iluzja. Jaka jest prawda?

Dubajski sen?

Dubaj to w ostatnich latach to jednej z najbardziej popularnych kierunków turystycznych. Wiele osób marzy, by odwiedzić synonim przepychu i bogactwa. To właśnie znajduję się największy budynek świata, najbardziej luksusowy hotel na świecie, sztuczna wyspa i potężne centra handlowe.

Z niewielkiej rybackiej wioski, Dubaj przekształcił się w metropolię. Dla wielu osób zamieszkanie w tym zakątku świata wydaje się wyjątkowo kuszące. Bijące zewsząd błyskotki krzyczą o wystawnym życiu na wyciągnięcie ręki. Choć z pewnością takim statusem poszczycić może się zaledwie garstka osób na tle całego społeczeństwa. Nadal robi to na ludziach wrażenie, co pokazuje przykład Lindy i zamieszania wokół treści, jakie zamieszcza w sieci.

23-latka z Dubaju pokazuje swoje życie

Linda na co dzień mieszka w Zjednoczonych Emiratch Arabskich, gdzie układa sobie życie u boku bogatego męża. Na TikToku relacjonuje swoje życie, które upływa w większości na przyjemnościach. Przynajmniej tak chce być postrzegana. Na swoich filmach bezwstydnie mówi o fortunie ukochanego, którą przepuszcza w salonach beauty i drogeriach handlowych.

Emocje wśród Internautów wzbudził filmik z wizyty u jubilera, gdzie Linda chwaliła się błyskotkami. - Doskonale się bawiłam. Te pierścionki są takie piękne! Nie możecie mnie za to winić - powiedziała. Kiedy kobieta uzbroiła się już w biżuterię, zaczęła relacjonować dalszą część dnia. Na lunch wydała 5 tys. dol. Uczta była jednak rozgrzewką przed prawdziwymi zakupami.

Kolejnym punktem w ciągu dnia Lindy było spotkanie z agentem nieruchomości, któremu w chwilę przekazała 20 mln dol. na kolejną nieruchomość. - Kupiłam apartament na inwestycję. Mam nadzieję, że mój mąż nie będzie zły. To w końcu inwestycja! - opowiadała.

Internauci często pisali, że zazdroszczą Lindzie bogactwa. Na ziemię sprowadzali ich inni komentujący, którzy nie wierzą tiktokerce. - Czy na pewno milionerki publikują na Tiktoku i chwalą się milionami? - zapytała jedna z kobiet.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: kobieta.wp.pl

Źródło zdjęcia głównego: Maremagnum/Getty Images

Pozostałe wiadomości