"Kocha, lubi, pasuje". Nowy program randkowy TTV zaskoczy formułą

Autor:
Oskar
Netkowski
Wiosna 2023 w TTV
Wiosna 2023 w TTVTTV/x-news
wideo 2/6

Wiosna to czas zakochanych, dlatego nie może zabraknąć ich także w telewizji. W programie "Kocha, lubi, pasuje" uczestnicy nie mają żadnych ograniczeń. Seria zadebiutuje na antenie TTV za niespełna miesiąc. Czego możemy się spodziewać?

Nowe show randkowe w TTVN

W programie "Kocha, lubi, pasuje", każdy, niezależnie od wieku i płci ma szansę na miłość i to zwiększoną razy 7! Single i singielki stworzą wizerunek partnera idealnego, po czym spotkają się z siódemką kandydatów spełniających te wymagania. Teraz to nie wygląd, a charakter okaże się najważniejszy w znalezieniu swojej drugiej połówki. Kocha, lubi, pasuje… a może powie pas tej relacji?

Jedno jest pewne - wybór dla nikogo nie będzie łatwy - mimo że kandydatów jest kilku, to prawdziwa miłość może być tylko jedna.

Kocha, lubi, pasuje - gdzie i kiedy oglądać?

Seria zadebiutuje na antenie TTV już 15 kwietnia. Odcinki "Kocha, lubi szanuje"(oryg. Game of clones) będą emitowane w każdą sobotę o godz. 22:00.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: fot. TTV, M. Wiśnios