Specjalnie dla was, prosto z Zakopanego, koncert Blue Cafe. Ale to nie wszystkie atrakcje, które dla was przygotowaliśmy. Pokażemy wam też i wyjaśnimy w czym są pomocne psy lawinowe.
Na co należy zwracać uwagę podczas zakupu pierwszego wózka? Z jakich materiałów powinien być wykonany wózek? Czy drogi wózek - to wózek dobry? Z tymi pytaniami zwróciliśmy się w DDTVN fizjoterapeuty Pawła Zawitkowskiego oraz Piotra Kolucha z Fundacji Pro-Test, która przetestowała kilkanaście wózków dla dzieci. Jak wypadł ich test?
Piszę do Państwa ponieważ od roku oglądam program niemal codziennie. Obecnie jestem szczęśliwą mamą 2 miesięcznego Maciusia, ale mój ostatni rok chciałabym wypisać z pamięci. Gdy rok temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, byłam załamana, właśnie dostałam awans w pracy, moja sytuacja z partnerem nie była stabilna. Na dodatek okazało się, że ciąża jest zagrożona i muszę iść na zwolnienie. Dopadło mnie tysiąc myśli, co będzie z moją pracą, czy ciąża się utrzyma, jaki stworzymy dom dla naszego dziecka, skoro z partnerem nie mogę się dogadać? (...)
Twarz wystawiona na bezpośrednie działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych wymaga szczególnej troski, zwłaszcza zimą. Czy zimą można stosować kremy z filtrem lub te, które w swoim składzie mają wodę? O sposobach pielęgnacji skóry porozmawialiśmy z dr Moniką Serafin, dermatologiem z Kliniki Nova Derm.
Kobieta podróżująca samotnie może wywoływać zdumienie lub myśl o niebezpieczeństwie, jakie ją w podróży może spotkać, szczególnie jeśli wybiera się w podróż daleką i długą. Z Anną i Martą, paniami, które cenią sobie samotne eskapady rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN o tym, jak radzą sobie podczas podróży w pojedynkę i dowiedzieliśmy się dlaczego takie wyprawy są dla nich ważne.
Czy lepiej strój wypożyczyć, czy zrobić go samemu? Ile kosztuje wypożyczenie stroju? Gdzie można wypożyczyć kostium na bal karnawałowy? O to zapytaliśmy stylistkę Wigannę Papinę.
Zdecydowana większość kobiet w czasie ciąży i po urodzeniu dziecka ma bóle kręgosłupa. Wywołane są one hormonami, które zmiękczają stawy i wiązadła, a także zmianą ośrodka ciężkości w ciele. Kobiecie rośnie brzuch i piersi, zmieniają się proporcje ciała. Żeby bóle wyeliminować, trzeba pamiętać o kilku podstawowych rzeczach. Jakich? O tym Michał Koszla, autor programu "Atrakcyjna mama".
Hubert urodził się w Polsce, mama jest Bułgarką. Jego rodzice poznali się w Bułgarii, kiedy tata był na wycieczce zakładowej. Specjalnie dla Dzień Dobry TVN Hubert przygotował cykl reportaży, który pokaże Wam prawdziwą Bułgarię.
Martyna Wojciechowska zdobyła Koronę Ziemi trofeum za wejście na najwyższe szczyty wszystkich kontynentów. Jest drugą Polką po Annie Czerwińskiej, która po nie sięgnęła. W niedzielę 14.03. o godzinie 14:45 na antenie TVN wyemitowany zostanie film dokumentalny opowiadający historię jej wypraw.
Sri Lanka - wyspa na Oceanie Indyjskim - zachwyca egzotyką krajobrazu i kuchni. Mogli się o tym przekonać kucharze gotujący na co dzień w programie Dzień Dobry TVN.
Dziś w Dzień Dobry TVN w cyklu Gwiazdy w podróży mieliście okazję spotkać się polsko-lankijską rodziną mieszkającą na Sri Lance. Przekonajcie się jak splotły się ich losy.
W podróż do Egiptu wybraliśmy się z kucharzem Karolem Okrasą, aktorem Krystianem Wieczorkiem i doskonale znanym z programu Dzień Dobry TVN Josephem "Józkiem" Seeletso. Naszą bazą stał się kurort w Sharm El Sheikh.
Na norweskiej wyspie Spitzbergen znajduje się polska stacja badawcza Horsnund. W tej chwili, w stacji badawczej znajduje się 9 osób, które zostały tam na czas zimy. W okresie letnim, przebywa tam nawet ponad 30 naukowców z całego świata. Więcej o tym projekcie mogliście się dowiedzieć w dzisiejszym Dzień Dobry TVN.
Hubert Urbański specjalnie dla Dzień Dobry TVN przygotował cykl pięciu reportaży poświęconych Bułgarii - państwu, z którego pochodzi jego matka. Pierwszy poświęcony był bułgarskiej wersji programu "Milionerzy", drugi - bułgarskiej telewizji śniadaniowej. Dziś prezentujemy trzeci reportaż o bułgarskiej kuchni. - Jest to kuchnia bardzo smaczna, zdrowa, a przy tym niezwykle urozmaicona - wyjaśnia Hubert Urbański.
Razem z Galą, Itaką i Radiem Zet wybraliśmy do Jordanii. W tej podróży towarzyszył nam kucharz Karol Okrasa i aktor Krystian Wieczorek. Dlaczego Jordania jest jednym z najbardziej przyjaznych turystom państw arabskich?
Tym razem Hubert pokazał nam swoją Sofię. W tym odcinku poznaliśmy miejsca związane z jego dzieciństwem, ale także te, które są wyjątkowe, bliskie jego sercu albo też ciekawe i różniące Sofię od innych europejskich miast.
W dzisiejszej odsłonie cyklu Gwiazdy w podróży odwiedziliśmy Gran Canarię. Mogliście ją zwiedzać razem z Jackiem Poniedziałkiem i Bartkiem Jędrzejakiem. W dzisiejszym "Dzień Dobry TVN" mogliście się przekonać co ciekawego kryje w sobie ta słoneczna wyspa.
Gran Canaria, to kraina szczęśliwości, którą ekipa Dzień Dobry TVN poznawała przez osiem dni razem z Itaką, Galą i radiem Zet. Wyspa okazała się wielkim parkiem rozrywki idealnym na wypoczynek z dziećmi.
Nadszedł ostatni dzień wyprawy na Gran Canarię. Ekipa Dzień Dobry TVN postanowiła być jeszcze bliżej natury, dlatego wybrała się w odwiedziny do miejscowych jaskiniowców.
Gdy planujemy wakacje, musimy brać pod uwagę różne możliwe, nie zawsze optymistyczne scenariusze, takie jak np. poważne komplikacje wyjazdowe związane z pyłem wulkanicznym i aktywnością wulkanu na Islandii, czy też z problemami ekonomicznymi Grecji. Okazuje się, że są biura podróży, które chcą zabezpieczyć swoich klientów przed podobnymi okolicznościami.
Ekipa Dzień Dobry TVN waz z Itaką, galą i radiem Zet odwiedziła Maderę. W na tę portugalską wyspę wulkanicznego pochodzenia towarzyszyła nam aktorka Grażyna Wolszczak i scenarzysta Cezary Harasimowicz.