Dziecko

3-latek przetestował sedes na wystawie w sklepie. "Dla pracowników to obrzydliwe"

Dziecko

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Wystawa toalet w sklepie budowlanym

Trzyletni Samuel wybrał się wraz z rodzicami na zakupy do sklepu budowlanego. Jego szczególną uwagę zwróciła wystawa muszli klozetowych. Nieświadomy tego, że ma do czynienia z niepodłączonymi do kanalizacji atrapami, chciał skorzystać z jednej z nich. Matka przyłapała go na gorącym uczynku i nagrała sytuację.

Peru. 3-latek chciał skorzystać z wystawowej muszli klozetowej w sklepie

Jael Capto to peruwiańska makijażystka, która z chęcią dzieli się na Instagramie momentami z życia prywatnego. Prowadzony przez młodą kobietę profil zapełniają zdjęcia i filmy, których głównym bohaterem jest jej trzyletni syn Samuel.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Jedno z ostatnich nagrań zwróciło szczególną uwagę internautów. Chłopiec miał przechadzać się wraz z rodzicami alejkami pomiędzy regałami w sklepie budowlanym, aż w końcu natrafił na dział z wyposażeniem łazienek. Zaintrygowany wystawą muszli klozetowej malec, chciał skorzystać z jednej z nich. Rozbawiona jego instynktownym zachowaniem rodzicielka nagrała całe zajście i opublikowała materiał w sieci.

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. - Sprawdzał, czy mu odpowiada. (...) Jakie to cudowne. Nieważne, że to toaleta z wystawy. Ważne, że uczy się samodzielności - czytamy w komentarzach.

Dziecko pomyliło wystawę w sklepie z toaletą

Nagranie zebrało wiele pozytywnych opinii, jednak niektórzy użytkownicy mediów społecznościowych wyrazili zniesmaczenie nietypową sytuacją. - Dla pracowników to obrzydliwe. (...) Śmiech kończy się, gdy sprzedawca daje Ci szmatkę do wyczyszczenia - uznali.

- Pokaż film, na którym sprzątasz po dziecku. Jak to się skończyło? - dopytywali inni. Jael Capto uspokoiła swoich obserwatorów i zapewniła, że jej 3-letni syn nie pobrudził wystawy sklepowej, ponieważ nawet nie zdjął ubrań, siadając na muszli klozetowej.

- Na szczęście nie było katastrofy. Nie opuścił spodni, a poza tym był w pieluszce, więc byłam spokojna - wyjaśniła matka chłopca.

Pod nagraniem można znaleźć także komentarze internautów, którzy byli świadkami podobnych, ale gorszych w skutkach zdarzeń. - Moje dziecko zrobiło coś takiego raz, ale na serio - wyznała jedna z użytkowniczek.

- Widziałam coś takiego u mnie w pracy - żaliła się inna. - Mój syn też się pomylił, ale załatwił się naprawdę - oznajmiła kolejna matka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: sergeyryzhov/Getty Images, Instagram

Pozostałe wiadomości