Parenting

10-latek zaplanował przyjęcie dla całej klasy. Zapomniał powiedzieć o tym mamie

Parenting

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
mirror.co.uk
Dziecko z papierowymi czapkami urodzinowymi na oczach.

Huczne przyjęcie w gronie szkolnych przyjaciół to marzenie niejednego dziecka. Decyzja o organizacji kinderbalu zwykle leży po stronie rodziców, jednak zdarzają się wyjątki od tej reguły. Udowadnia to historia 50-leniej Diane Campbell z Wielkiej Brytanii. Syn kobiety chciał uczcić początek wakacji i zaprosił do domu ponad trzydzieścioro dzieci. Niestety nie skonsultował tego wcześniej z mamą.

10-latek zaplanował imprezę dla całej klasy

Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowa okazja. Z takiego założenia wyszedł dziesięcioletni Max, który postanowił zorganizować w domu huczne przyjęcie z udziałem całej klasy. Rezolutny chłopiec przygotował eleganckie zaproszenia, na których umieścił swój adres, a także szczegóły związane z terminem imprezy. Zapomniał jednak poprosić o zgodę mamę.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

50-lenia Diane Campbell była bardzo zaskoczona, gdy jeden z rodziców potwierdził obecność swojej pociechy na imprezie jej syna. Kobieta postanowiła odwołać kinderbal, ponieważ nie była przygotowana na ugoszczenie tak licznej grupy dzieci. Zajęło jej to sporo czasu, ale ostatecznie udało się poinformować wszystkich zainteresowanych o zmianie planów.

Matka musiała odwołać imprezę syna

Pomysłowość dziesięciolatka może budzić podziw, ale stanowi też przestrogę dla rodziców. Okazało się, że chłopiec znalazł stare zaproszenia w rzeczach mamy i postanowił zrobić z nich użytek. Gdyby nie błyskawiczna reakcja matki jednego z maluchów, Diane Campbell musiałaby stawić czoła przyjęciu dla ponad trzydziestu osób.

- To duża szkoła, wielu rodziców nie znam, nigdy z nimi nie rozmawiałam. Musiałam opublikować post na Facebooku i poprosić ludzi, żeby się do mnie odzywali w tej sprawie. Na początku nie miałam pojęcia, ile zaproszeń udało mu się rozdać - wyznała 50-latka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: mirror.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: Westend61/Getty Images/Facebook

Pozostałe wiadomości