toaleta

  toaleta

  Początek związku to dla wielu osób nie tylko motylki w brzuchu, ale i jego ból, z zupełnie innego, bardziej przyziemnego powodu. "Wstydzę się robić kupę przy moim partnerze. Za potrzebą jeżdżę do galerii handlowej" - mówi 27-letnia Magda, która dzieli mieszkanie z partnerem od kilku miesięcy. Zapytaliśmy psycholog Marię Rotkiel, dlaczego czujemy skrępowanie w takich sytuacjach.

  Wbrew przekonaniu toaleta w śnie jest pozytywnym symbolem. Oznacza ulgę, oczyszczenie, pozbycie się dręczących myśli. Interpretacja snu o toalecie dodatkowo zależy od jej wyglądu: czy była brudna, czy korzystaliśmy z niej w domu, a może w miejscu publicznym?

  Wszystko zaczęło się od jednego zdjęcia. Magda Gessler zrobiła sobie zdjęcie w jednej z kanadyjskich toalet usytuowanej w ekskluzywnej restauracji. Internauci nie byli zachwyceni. Co było takiego fascynującego w tej kanadyjskiej toalecie? Gdzie Sharon Stone zaprosiła Magdę na koleżeńską pogawędkę? Co powiedział jej Placido Domingo? Z restauratorką spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Podróżując po świecie zazwyczaj można natknąć się na - oględnie mówiąc - średniej jakości szalety miejskie. Ale nie w Gdańsku! Tu znajduje się toaleta, która jest wyjątkowa. Dlaczego?

  Ćwiczenia we dwoje służą nie tylko spalaniu kalorii, ale tez zacieśnianiu więzi emocjonalnej. W studiu Dzień Dobry TVN trener personalny Szymon Gaś i dziennikarka oraz miłośniczka fitness Katarzyna Kępka przedstawili podstawowy zestaw ćwiczeń z wykorzystaniem ciała współćwiczącego. Ćwicz z partnerem. Będziesz szczęśliwsza!

  Mariusz Szczygieł to zdaniem Marcina Prokopa człowiek, który jeśli chodzi o mistrzostwo osiągnięte w sztuce reportażu nie ma w sobie równych w tym kraju. Powodem tego spotkania w studiu Dzień Dobry TVN jest najnowsza książka Szczygła pt. "Láska nebeská", zbiór reportaży inspirowanych filmem i literaturą czeską. - Ta książka jest bardzo wesoła - wyjaśnia autor, którego ulubiony napis z czeskich toalet to: "Alkohol nie da Ci odpowiedzi, ale pozwoli zapomnieć pytanie". Czy Mariusz Szczygieł wróci kiedyś do telewizji? Co to znaczy "polecieć Szczygłem"? Dlaczego zawsze spóźnia się na niedzielny obiad u rodziców?