Pogoda

Pogoda w środę. Pojawią się burze z gradem

Pogoda

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
IMGW, TVN Meteo
Pogoda na środę 4.05.2022
Pogoda na środę 4.05.2022x-news
wideo 2/6
x-newsPogoda na środę 4.05.2022

Nad wschodnią i centralną Europą rozciąga się niż z ośrodkiem w rejonie Morza Barentsa, który stopniowo zacznie swym zasięgiem obejmować Polskę. W północnej części kraju pojawi się chłodny front atmosferyczny oraz masy chłodniejszego powietrza pochodzenia arktycznego.

Pogoda na środę. 4.05.2022 r.

Synoptycy IMGW przewidują, że w środę 4 maja 2022 zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, jednak mieszkańcy południa Polski muszą przygotować się na solidnie przykryte niebo. Miejscami pojawią się przelotne opady deszczu, na południu burze, również te z gradem. Wysokość opadu może sięgać do 25 mm. O parasolach można zapomnieć jedynie na północnym wschodzie. Na tatrzańskich szczytach opady deszczu i deszczu ze śniegiem.

Temperatury w przedziale od 12 st. C na północnym wschodzie, około 17 st. w centrum i na zachodzie do 19 st. C na południu. Najchłodniej będzie na Półwyspie Helskim. Wiatr słaby i umiarkowany. W czasie burz jego prędkość może wzrastać do 65 km/h.

Pogoda we środę, Warszawa, 4.04.2022 r.

Pogoda w stolicy w środę, 4 maja 2022, nie przyniesie większych niespodzianek. Przewidywana temperatura maksymalna to 16 st. C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany.

Więcej informacji o pogodzie znajdziesz w serwisie TVN Meteo.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: IMGW, TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości