Pogoda

Kolejny dzień castingu na prezentera pogody. "Marzenia trzeba spełniać"

Pogoda

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Piotr Wojtasik
Szukamy nowego prezentera pogody
Szukamy nowego prezentera pogodyDzień Dobry TVN
wideo 2/19

Trwa casting na prezentera pogody Dzień Dobry TVN. Tym razem Damian Michałowski zabrał uczestników na trampoliny, gdzie czekało na nich specjalne zadanie. Na miejscu z kamerą pojawił się Piotr Wojtasik, który rozmawiał z kandydatami.

Casting na pogodynkę lub pogodynka

Reporter Dzień Dobry TVN Piotr Wojtasik postanowił podejrzeć, jak wyglądają zmagania w konkursie na nowego prezentera pogody. Kandydatom towarzyszył także Damian Michałowski.

- Ja zrobiłem dzisiaj to, co zrobili z nami bardzo dawno temu, czyli podzieliłem Polskę. Nasi kandydaci na prezentera/prezenterkę pogody mają za zadanie tę Polskę posklejać - wyjaśnił prowadzący Dzień Dobry TVN.

Zanim przystąpili do zadania, Damian Michałowski zorganizował im rozgrzewkę na trampolinach. Niektórzy wykazali się fantastyczną sprawnością ruchową.

Artyści na castingu na prezentera pogody

W castingu na prezentera pogody, jak się okazało, biorą udział także artyści. Jeden z kandydatów jest projektantem i stylistą.

- Wydaje mi się, że czasem warto wyjść poza swój szablon i poznać się od innej strony, nauczyć się nowych rzeczy - powiedział.

Piotr Wojtasik rozmawiał także ze świeżo upieczoną aktorką z Wrocławia, która obroniła się w maju. Jak powiedziała, "marzenia trzeba spełniać". Do walki o wygraną stanęła także kandydatka uzdolniona muzycznie oraz tancerka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Piotr Wojtasik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości