Ylo Violin w piosence "Latino Story"

W poniedziałkowym wydaniu Dzień Dobry TVN na naszej scenie wystąpiła genialna skrzypaczka - YLO Violin, czyli Ilona Perz-Golka. Ilona jest pionierką jeśli chodzi o Elecktro Violin Sound - zupełnie nowy nurt muzyczny. Posłuchaj skrzypaczki w utworze "Latino Story".

YLO Violin na scenie Dzień Dobry TVN

Ilona Perz-Golka to znakomita skrzypaczka i kompozytorka, która wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN w poniedziałkowym wydaniu. To nie lada gratka, szczególnie że Ilona grała już duże koncerty w Europie, Ameryce i Azji. Stworzyła zresztą nowy nurt muzyczny - Electro Violin Sound. Jej premierowy koncert odbył się 2 sierpnia 2020 w Kamiennej Górze w towarzystwie Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Sudeckiej. Utwór, który wykonała dla naszych widzów - "Latino Story" -pochodzi z jej autorskiej płyty "Timeless".

Ilona Perz-Golka - kariera

Ilona Perz-Golka na scenie działa pod pseudonimem YLO Violin. Skrzypaczka ma bogate wykształcenie muzyczne - ukończyła Akademię Muzyczną we Wrocławiu, a także Konserwatorium Hogeschool w Enschede w Holandii.

Ilona muzyką interesowała się od zawsze - występowała z licznymi zespołami kameralnymi na przestrzeni lat, a także pracowała w orkiestrze Filharmonii Sudeckiej. Dzięki występom zwiedziła kawał świata.

Od 2008 roku Perz-Golka gra na skrzypcach elektrycznych, łącząc muzykę rozrywkową z tą stworzoną przez znanych kompozytorów i DJ-ów. Jej najnowszy projekt "YLO Violin Symfonicznie" jest tego najlepszym wyrazem - utwory z autorskiej płyty "Timeless" usłyszeć można w aranżacji z Wielką Orkiestrą Symfoniczną. Wszystko w ramach koncertów "Skrzypce w Nowej Odsłonie".

Zobacz także:

Ksiądz radzi, ile trzeba mieć dzieci. Psycholog: "Na ostre przekazy mamy automatyczną odpowiedź oporową"

Maja Bohosiewicz odpowiedziała fanom na pytanie dotyczące piersi. "Wyglądają na sztuczne, bo są sztuczne"

Lara Gessler wzięła ślub. Pochwaliła się zdjęciami z ceremonii

Autor: Anna Mierzejewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości