W środę, 22 listopada Sejm debatował o ustawie dotyczącej finansowania in vitro. W Polsce 6 milionów ludzi zmaga się z problemami związanymi z płodnością. Niestety, jak podkreślił dziennikarz TVN24, wielu parlamentarzystów w trakcie swoich wystąpień, nie wykazało się empatią w stosunku do tej grupy. Jak przebiegała debata? Co jeszcze się wydarzyło w Polsce i na świecie?
Nie tylko Rolling Stonesi są w stanie przeżyć razem całe życie i przez wiele dekad zachwycać publiczność na koncertach. W Polsce też mamy takich artystów.
Słynący ze spektakularnych widowisk muzyczno-tanecznych gwiazdor porwie do szalonej zabawy polską publiczność podczas jedynego koncertu w naszym kraju. Oto szczegóły wydarzenia.
"Leń", "grubas", "prosiak" - takie określenia przez lata czytał o sobie Robert Kudelski, znany aktor i odtwórca roli Michała Brzozowskiego w serialu "Na Wspólnej".
Martyna Wojciechowska zaprojektowała swojego misia w ramach akcji "Podaruj misia". To uwielbiane przez Polaków przedsięwzięcie odbywa się w tym roku po raz osiemnasty. Jaki jest pluszak dziennikarki i podróżniczki?
Trudno czuć się komfortowo, gdy cały czas kontrolujemy nasze zachowanie, słowa i czyny, tak by przypodobać się innym. Zamiast na siłę dopasowywać się do grupy, warto kierować się tym, co podpowiada nam serce. Jak? Zgodnie z hasłem kampanii marki Orbit®, uśmiechnij się i rób to, co dodaje Ci błysku.
Leszek Lichota to jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Największą popularność zdobył dzięki roli w serialu "Na Wspólnej", a już za chwilę będziemy mogli go oglądać w kolejnej części "Skazanej". W rozmowie z nami aktor zdradził, czy pozwala sobie na chwilę wytchnienia, a także, jaki ma stosunek do zbliżających się świąt.
"Skazana" to serial, który nie tylko trzyma w napięciu, ale także obfituje w przepełnione emocjami sceny. Niezaprzeczalnie wielkim atutem tej produkcji jest obsada, na czele z Agatą Kuleszą. Aktorka zdradziła nam, co czeka jej bohaterkę w kolejnym sezonie.
Duże i pełne usta to ozdoba wielu kobiet. Niestety, nie wszystkie z pań zostały w naturalny sposób nimi obdarzone. Jak je uzyskać za pomocą prostych, makijażowych trików i bez ingerencji chirurga? O tym w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała makijażystka Marta Gąska.
Aneta Kręglicka dokładnie 34. lata wygrała najbardziej popularny konkurs piękności na świecie. Modelka z Polski cieszyła się ogromną popularnością, której w ogóle nie potrzebowała. Czy żałuje, że wzięła udział w konkursie?