Maja Hyży świętuje 33. urodziny, o czym poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama. Do jej galerii trafiło bowiem zdjęcie z rodzinnego albumu i krótki podpis. Internauci od razu pospieszyli z życzeniami i odnieśli się do córki wokalistki.
Julia Reichert - ceniona reżyserka i dokumentalistka - nie żyje. Zdobywczyni Oscara za film "Amerykańska fabryka" przegrała walkę z rakiem. Odeszła w wieku 76 lat.
W najnowszym odcinku "Miasta Kobiet" Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Ane Pižl poruszą trzy ważne i wartościowe tematy: strata dziecka, mobbing i operacje plastyczne. Kogo będą gościć?
- Zatrzymano mnie i mocno mnie wtedy pobito, a przecież po prostu wykonywałem swoją pracę. Robiłem zdjęcia, filmowałem i z tego powodu trafiłem do więzienia. Przez 4 dni byłem torturowany, w końcu mnie wypuszczono, bo nie było miejsc w celach - opowiadał Żenia.
Jodi Kantor oraz Megan Twohey to dziennikarki jednego z najważniejszych amerykańskich dzienników - "New York Times". W rozmowie z Anną Tatarską z Dzień Dobry TVN opowiedziały o pracy nad reportażem dotyczącym zdemaskowania Weinsteina oraz o tym, jak powstał film "Jednym głosem".
7-latka została znaleziona martwa po tym, jak została porwana przez kuriera. Athena Strand była we własnym domu, kiedy doszło do tragedii. Według raportu policji w Teksasie porywacz miał dopuścić się okrutnych czynów zaledwie kilkanaście kilometrów od posesji.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) ostrzegł przed marznącymi opadami, które mogą powodować gołoledź. Na drogach będzie ślisko i niebezpiecznie. Gdzie trzeba zachować szczególną czujność?
Britney Spears świętowała 2. grudnia swoje 41. urodziny. Z tej okazji zwróciła się do synów: 16-letniego Seana i 15-letniego Jaydena. - Do obu moich chłopców… Kocham was… - napisała "księżniczka popu" na instagramowym profilu. Opisowi towarzyszyły zdjęcia nastolatków.
Joanna Kulig bierze udział w akcji "Szlachetna Paczka". Aktorka we wzruszających słowach opowiedziała w Dzień Dobry TVN o czasach, kiedy sama potrzebowała pomocy, dlatego ta idea jest jej bardzo bliska. Wyjaśniła, jak ważna jest forma obdarowywania innych ludzi. Kulig zdradziła też szczegóły filmu, w których zagra u boku Michaela Keatona oraz Ala Pacino.
W naszej kuchni nie brakuje rozmaitych receptur na świąteczne przysmaki, dlatego musi się w niej znaleźć również wyjątkowy przepis na piernik z fasoli. Jest bardzo prosty w przygotowaniu, a jego smak zaskoczy niejednego miłośnika słodkości.
- Nikt nie boi się, że dziecko pracuje z imadłem, że 7-latek pracuje z wiertarką. Dzieciom pozwala się doświadczać, dotykać, odnajdować talenty - zauważyła Joanna Biszewska
Francuska bagietka została wpisana na listę UNESCO. Wypieki pojawiły się w zestawieniu światowego dziedzictwa kulturowego. Dziennikarz i ekspert kulinarny Paweł Loroch opowiedział w Dzień Dobry TVN nieco więcej o tym symbolu francuskiego życia.
Ewa Drzyzga i Piotr Wojtasik otworzyli w Muszynie świąteczne miasteczko Dzień Dobry TVN. Po raz kolejny wyruszyliśmy w trasę po Polsce, a zaczęło się śpiewająco i tanecznie. Co jeszcze wydarzyło się na tym niezwykłym jarmarku?
Świąteczne filmy nie bez przyczyny cieszą się uznaniem widzów w każdym wieku. Dzięki nim oczekiwanie na Boże Narodzenie nabiera wyjątkowego charakteru.