Zdumiewająca metamorfoza pani Eli: "Nie dowierzałam, że tak mogę wyglądać"

Spektakularna metamorfoza pani Eli (cz. 2)
Elżbieta Kowalska sporo w życiu przeszła i właśnie z tego powodu rodzina postanowiła przygotować dla niej niespodziankę. Z okazji Dnia Babci w jednym miejscu zebrali się specjaliści od włosów, stylu oraz makijażu, którzy wspólnymi siłami całkowicie odmienili wygląd emerytki. Zobaczcie efekty!

Metamorfoza pani Eli

Elżbieta Kowalska jest emerytką po 70-tce, która w swoim życiu zmagała się z wieloma przeciwnościami losu.

- Byłam intendentką, miałam magazyn z bielizną czystą i szwalnię. Pracowałam w żłobku 30 lat . (...) Pierwszą operację miałam w 1988 roku. Bardzo poważną, bo wykryli nowotwór, a teraz 5 lat temu miałam operację na tętniaka aorty brzusznej - wspominała w Dzień Dobry TVN.

Rodzina pani Eli postanowiła wynagrodzić jej trud i wysiłek, a także podziękować za obecność. Dlatego zafundowała jej totalną metamorfozę.

- Teściowa ma 75 lat. Myślę, że to najlepszy czas na zmianę, żeby się troszkę odmłodzić . (...) U nas jest super relacja - teściowa jest jak moja super przyjaciółka. Fajnie razem spędzamy czas, bardzo się lubimy - zapewniała Dagmara Rozum, przyszła synowa Elżbiety.

Gdy w jednym z lokali zebrał się cały sztab odpowiadający za włosy, makijaż i ubrania, pani Ela była podekscytowała. Choć obawiała się, że po wszystkim sama siebie nie pozna, mówiła: "Co będzie, to będzie".

Fryzura emerytki

Gdy fryzjer rozpuścił włosy pani Eli okazało się, że są dosyć długie. Zauważył jednak, że należą do niezwykle delikatnych, więc zmiana nie mogła wnikać w strukturę, by nie pogarszać ich kondycji. Zdecydował się jednak na ich zagęszczenie i podcięcie końcówek.

- Pani Ela ma bardzo delikatne te włosy, więc nie możemy ich obciążyć żadnymi farbami i rozjaśniaczami . Chciałbym stworzyć taką fryzurę, która delikatnie pokaże nam szyję i odsłonimy troszkę twarz. Myślę, że będzie naprawdę fantastycznie - mówił Piotr Sierpiński.

Makijaż pani Eli

Makijażystka Magdalena Hoffmann od razu wiedziała, jak będzie malować panią Elę. Momentalnie spodobały jej się oczy 75-latki, przez co postanowiła je podkreślić i zaakcentować. Na powiece wyróżniał się fioletowy cień, uwagę zwracała również wymodelowana twarz.

- Czuję się bardzo dobrze. (...) Podoba mi się bardzo, zachwycona jestem - przyznała pani Ela.

Stylizacje 75-latki

Anna Pelic przed metamorfozą porozmawiała z Elżbietą Kowalską o tym, w czym ta czuje się dobrze. Co się okazało?

- Sukienki lubiła, ale w przeszłości. Teraz spodnie, tylko prosiła mnie, żeby to nie były jeansy - bo na co dzień wyłącznie je zakłada albo jej ulubione legginsy - wyznała stylistka. Wówczas powiedziała 75-latce, że "legginsom, mówimy stanowcze nie". Ubrała ją w koszulę we wzorki tuszującą niedoskonałości sylwetki, brązowe spodnie oraz szpilki, które - choć sprawiały pani Eli delikatny dyskomfort - okazały się dla niej bardzo ważne.

- Właściwie wszystko mi się podoba. Po prostu nie dowierzałam, że tak mogę wyglądać. Lżejsza, młodsza ... Bardzo fajnie - oceniła pani Ela.

Efekt spektakularnej metamorfozy pani Eli. Zobacz wideo:

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Reporter: Radosław Męczykalski

podziel się:

Pozostałe wiadomości