Horoskop

Horoskop tygodniowy. Co czeka znaki zodiaku w dniach 9.08-15.08? To będzie udany tydzień dla spraw miłosnych

Horoskop

Horoskop tygodniowy 09082021_Easy-Resize.com.jpg

W ciągu najbliższych dni będziemy wdrażać w życie pomysły i inspiracje nabyte podczas weekendowego Nowiu Księżyca w znaku Lwa. Na niebie będzie sporo aktywności. To może być bardzo udany tydzień dla spraw miłosnych i partnerskich. Wenus w trygonie z Plutonem (12.08) sprzyja namiętnej atmosferze. Sprawdź horoskop tygodniowy od 9 do 15 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop tygodniowy 9.08 - 15.08.2021 r.

Po pierwsze zaczniemy romantyczną opozycją Wenus i Neptuna (10.08), która wprowadzi Nas w niesamowity, miłosny klimat. Po drugie będziemy mieli szczęśliwą opozycję Merkurego i Jowisza (11.08), która pomoże w podróżach i sprawach losowych, a po trzecie czeka Nas noc spełnionych marzeń, poparta deszczem spadających gwiazd, czyli maksimum roju Perseidów (z 12. na 13. sierpnia). To może być bardzo udany tydzień dla spraw miłosnych i partnerskich. Wenus w trygonie z Plutonem (12.08) sprzyja namiętnej atmosferze.

Horoskop tygodniowy - Baran

Energia najbliższych dni będzie wypełniona głównie pozytywnymi wydarzeniami. Układy na niebie pozwolą Ci spędzić czas tak jak lubisz i w towarzystwie, z którym znajdujesz wspólny język. Wokół Ciebie pojawi się duże grono osób z rodziny. Szykują się jakieś chrzciny, ślub, bądź jubileusz? Możesz zbytnio sobie dogadzać jeśli chodzi o frykasy i smakołyki, więc waga szybko pójdzie w górę. Po środzie Twoje podróże będą nieco utrudnione.

Horoskop tygodniowy - Byk

Możesz spodziewać się udanego tygodnia, w którym kumulacyjnym punktem będzie trygon Twojej opiekunki, czyli Wenus i Plutona (12.08). W najbliższych dniach Twoje życie będzie się kręcić wokół spraw sercowych. Nie będziesz mieć ochoty na pracę, a jak na złość po wkroczeniu Merkurego do znaku Panny (11.08) będzie jej teraz więcej. Tak czy inaczej możesz spodziewać się sercowej satysfakcji.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Po przejściu Merkurego do znaku Panny (11.08) wiele kwestii skomplikuje się. Będziesz zmuszony do pilniejszej i bardziej wydajnej pracy oraz do obecności w miejscach, w których nie przepadasz bywać. Zdrowie będzie na nieco słabszym pułapie. Czeka Cię pracowity i praktycznie pozbawiony rozrywek tydzień. Jedyną pociechą będą nadprogramowe kwoty, które nagle zasilą Twoje konto.

Horoskop tygodniowy - Rak

Nareszcie czeka Cię poprawa humoru, nastroju i kondycji. Zdrowie nie będzie sprawiać kłopotów. Pojawią się okazje do krótkich wycieczek i spotkań z ciekawymi osobami. Twoja rodzina i najbliżsi dadzą powody do zadowolenia. Prawie przez cały tydzień będzie Ci towarzyszyć sympatyczna aura planet. Zwróć szczególną uwagę na to, kto wysyła Ci zachęcające sygnały 12.08. Pod wpływem dobrego położenia Wenus i Plutona możesz zawrzeć nową, obiecującą znajomość.

Horoskop tygodniowy - Lew

Układy planet zaczną być wobec Ciebie bardziej wymagające niż do tej pory. Akcent na niebie przenosi się na trygon ziemi, więc będzie trzeba przestać bujać w obłokach i zacząć funkcjonować tutaj, na ziemi. Mogą dopaść Cię zapomniane rachunki do opłacenia, mandaty, o których istnieniu nie wiedziałeś czy też inne, nagłe zobowiązania. Sytuacja poluzuje się bliżej weekendu, wtedy będziesz mieć szansę, na jakąś wycieczkę last minute.

Horoskop tygodniowy - Panna

To będzie Twój tydzień! Przebywająca w Twoim znaku zodiaku Wenus znajdzie się w fantastycznych układach, co da Ci pewność siebie, atrakcyjność fizyczną i wianuszek adoratorów wokół. Już we wtorek (10.08) Wenus utworzy opozycję z Neptunem, co sprawi, że będziesz otwarta na okazywanie sobie uczuć, romantyczna i emocjonalna. Następnie Merkury, czyli opiekun Panien wkroczy do Twojego znaku (11.08), obdarzając Cię szczęściem do pieniędzy i spraw zawodowych. W kolejnym dniu (12.08) Wenus utworzy trygon z Plutonem, co wpłynie pozytywnie na Twoje kontakty z innymi, uczyni Cię pewniejszą siebie i bardziej zmysłową. Masz przed sobą świetne dni.

Horoskop tygodniowy - Waga

Nie powinnaś narzekać, ale oczywiście zgodnie z Twoją naturą, tak będziesz robić. To, że pojawią się dodatkowe obowiązki, nie znaczy że nie możesz cieszyć się latem. Pozycja Wenus będzie wymagała od Ciebie poświęcenia się w czyjejś sprawie i zajęcia się nieswoimi zobowiązaniami. Będziesz musiała dzielić swój czas na kilka domów i wykonywać kilka różnych prac. Poradzisz sobie świetnie, a Twoje konto zasilą dodatkowe kwoty. Ten tydzień nauczy Cię kompromisu i świetnej organizacji.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Przed Tobą czas namiętności i mocnych emocji. Wenus zaktywizuje Twojego patrona czyli Plutona. Będziesz skupiał się na sprawach uczuciowych i partnerskich. Twoją uwagę pochłonie pewna osoba, która mocno wkroczy w Twój świat i … może nawet nim zawładnie? Być może to za dużo powiedziane, ponieważ zazwyczaj nie dajesz się zdominować, ale rzeczywiście ktoś zrobi na Tobie spore wrażenie. W tym tygodniu będziesz skupiony na tym, jak się skontaktować, spotkać i oczarować ważną dla Ciebie postać. Kwestie zawodowe załatwisz niemal mimochodem, niemniej jednak tak skutecznie, że zasłużysz na pochwały w pracy.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Planety przestają wspierać Cię tak intensywnie jak ostatnio, dlatego najlepiej zrobisz, kiedy trochę się wyciszysz i będziesz więcej słuchał niż mówił. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie środa (11.08) kiedy Merkury utworzy opozycję z Twoim opiekunem czyli Jowiszem. Możesz wtedy liczyć na dobre okazje, szybkie podróże i ważne kontakty z istotnymi dla Ciebie osobami. W pozostałe dni powinieneś trzymać nerwy na wodzy i nie dopuścić do wybuchu emocji, przez który wiele możesz stracić. Twój gwałtowny temperament będzie źródłem Twoich pomyłek i kłopotów. Uważaj w piątek, przestrzegaj przepisów.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Przed Tobą otworzą się nowe drzwi i nowe przestrzenie. Merkury, który wkroczy do trygonu ziemi (11.08) przypomni Ci o starych kontaktach i układach, które teraz będziesz mógł wykorzystać do swoich interesów. Ludzie wokół mimowolnie będą działać na Twoją korzyść. Trygon przynoszącej szczęście Wenus i przebywającego w Twoim znaku zodiaku Plutona (12.08) spowoduje, że Twoja popularność wzrośnie, a towarzyskie notowania też będą zwyżkować. Czeka Cię udany, owocny tydzień, również pod względem materialnym. Dokonasz korzystnego zakupu, podejmiesz mądre decyzje finansowe.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

To nie będzie spokojny tydzień. Drażniące układy spowodują, że łatwo ulegniesz prowokacjom i możesz zniszczyć coś, na co pracowałeś od dłuższego czasu. To będzie czas gwałtownych zmian na gruncie partnerskim. Konflikt może zostać wywołany przez inną wizję urlopu, albo podróż, która będzie nie w smak Twojej drugiej połówce. Szczęśliwy dzień to środa – spróbuj zagrać na loterii, poprosić szefa o podwyżkę, odważysz się na najtrudniejsze wyzwanie. Zwolnij pod koniec tygodnia, zdejmij nogę z gazu również dosłownie.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Relaks, luz, komfort, strefa przyjemności. Te wszystkie określenia mogą opisywać najbliższe dni. Niebo uśmiechnie się do Ciebie i po okresie utrudnień i rzucania kłód pod nogi, nareszcie przygotuje Ci jakieś miłe bonusy. Już we wtorek opozycja Wenus i Neptuna przyniesie romantyczne klimaty, W kolejnych dniach będzie jeszcze lepiej. Przejście Merkurego do opozycyjnego znaku Panny (11.08) postawi Cię w doskonałym świetle w miejscu pracy. W oczach szefa zyskasz i ugruntujesz swoją pozycję. Finanse na plusie, czegóż chcieć więcej? Lato!

Popularne przesądy: czarny kot przebiegający drogę

Istnieje wiele dawnych podań i legend, w których czarny kot towarzyszył czarownicom i magii. Panowało przekonanie, że opętane kobiety przyjmowały formę zwierząt domowych, żeby zmylić nieświadome ofiary. Kultura Zachodu kolor czarny kojarzy z żałobą, śmiercią, smutkiem, ale i z mocami demonicznymi. Czarny to kolor oznaczający pecha, niebezpieczeństwo nieszczęście.

Zobacz także:

Każdy dzień tygodnia ma ukryte znaczenie! Kiedy lepiej iść na randkę, a kiedy na jogę?

Dlaczego wierzymy w horoskopy? "Człowiek lubi łatwe rozwiązania i jak ktoś decyduje za niego"

Horoskop miesięczny na sierpień. Zapragniemy działać na pełnych obrotach

Obejrzyj wideo: Córka Ewy Błaszczyk opowiedziała o swoim nowym biznesie. „Było dużo osób, które mnie wyśmiały”

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości