Horoskop dzienny na środę. Postawimy na rozmach i będziemy działać z dużą energią

Horoskop

Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc rozpocznie dzień w znaku Ryb, ale tuż przed południem przeniesie się do znaku Barana. Na niebie planety intensywnie się przemieszczają. Już o godzinie 3:11 wszędobylski i wścibski Merkury przeniesie się ze znaku Raka do znaku Lwa. Co czeka wszystkie znaki zodiaku? Sprawdź horoskop dzienny na środę, 28.07.2021 r.

W środę staniemy się bardziej ciekawscy i zamiast interesować się swoim własnym podwórkiem, zaczniemy patrzeć na to, co słychać u sąsiadów i znajomych. Po godzinie 14:42 Jowisz wkroczy ruchem wstecznym do znaku Wodnika, w którym będzie przebywać prawie do końca roku. Dzisiaj będziemy stawiać na rozmach, działać z dużą energią i myśleć w kategoriach maksymalizacji.

Horoskop dzienny na środę, 28.07.2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

W Twoim życiu pojawią się nowe, zaskakujące perspektywy. Zajmij się sprawami biznesowymi, dzisiaj będziesz mieć dar do handlu i przedsiębiorczości. To również doskonały dzień na znalezienie kompromisu w sprawach partnerskich.

Horoskop dzienny - Byk

Musisz teraz zakasać rękawy i brać się do szybkiej interwencji, ponieważ wszystko będzie się wywracać do góry nogami. Ktoś komu ostatnio zaufałeś może pokazać swoją gorszą stronę. W pracy niemiła niespodzianka.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nareszcie trochę więcej optymizmu. Dzisiaj powieje nadzieją! Masz przed sobą doskonały, ale bardzo intensywny dzień. Wszystko co przyjdzie Ci do głowy będzie cenne, nawet luźne skojarzenia okażą się trafne. Telefon będzie się urywał.

Horoskop dzienny - Rak

Merkury opuszcza Twój znak, a Jowisz zostawia sprzyjający Ci znak Ryb. To nie będzie lekki dzień. Możesz poczuć się zawiedziony uczuciowo i niedoceniony na gruncie zawodowym. Wieczorem w domowym zaciszu dasz upust trudnym emocjom.

Horoskop dzienny - Lew

Do Twojego znaku wkroczył Merkury, co postawi Cię w centrum uwagi i wydarzeń. Masz szansę wypowiedzieć się w jakiejś kwestii i na wszystkich obecnych zrobisz niebywałe wrażenie. Czekają Cię korzystne sytuacje i dobre propozycje.

Horoskop dzienny - Panna

To będzie nerwowy dzień. Zostaniesz postawiona przed faktami dokonanymi i będziesz mieć wrażenie, że nikt nie liczy się z Twoim zdaniem. Nie zdążysz się otrząsnąć do południa z jednej rewolucji, a już po południu szykuje się kolejna. Wieczorem trzeba będzie okazać komuś troskę.

Horoskop dzienny - Waga

Dzięki wsparciu Merkurego ze znaku Lwa i Jowisza ze znaku Wodnika, będziesz mieć odwagę, aby stawić komuś czoła w miejscu pracy. Wyjdziesz z potyczki zwycięsko. Po południu trzeba będzie wspólnie usiąść do jakiejś narady rodzinnej i znaleźć rozwiązanie dawnego kłopotu.

Horoskop dzienny - Skorpion

Coś może Cię dzisiaj uwierać, zarówno w sensie symbolicznym i uczuciowym, ale również dosłownie. Ubranie będzie źle leżało, buty będą uwierać, włosy nie chcą się ułożyć, a na domiar złego coś (oby nie ktoś) Cię pogryzło. To nie Twój dzień.

Horoskop dzienny - Strzelec

Możesz liczyć na swoje niezawodne grono przyjaciół. Dzisiaj odezwą się do Ciebie osoby, które cenisz i lubisz. Będziesz mieć sporo nowych wiadomości, przyjemnych telefonów i dobrych propozycji. Jowisz wkracza do Wodnika, w którym czuje się doskonale. Tobie humor również dopisze.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj musisz uważać na to co i do kogo mówisz. W magiczny sposób okaże się, że ściany mają uszy i to czego nie chciałeś wyjawiać, nagle dojdzie do wiadomości niepowołanych osób. Bardzo liczysz na wieczorne spotkanie z kimś bliskim, ale będą komplikacje.

Horoskop dzienny - Wodnik

Jowisz, który ponownie zagości w Twoim znaku doda Ci otuchy i odwagi. Nagle przestaniesz się bać trudności i to, co ostatnio Cię gnębiło, przestanie mieć znaczenie. Uwierzysz, że dasz radę to przebrnąć. Merkury w Lwie popchnie Cię w drogę.

Horoskop dzienny - Ryby

Czas nie będzie grał na Twoją korzyść. Dzisiaj wszędzie będziesz spóźniona. Na Twoją drogę ktoś rzuci kilka przeszkód, można powiedzieć, że celowo. To nie będzie sympatyczny dzień, szczególnie po południu możesz mieć pretensje do otoczenia.

Astrolog Merkurja

Horoskopy, astrologia, kult lunarny...

Kult lunarny (od łac. luna – "księżyc") to jedna z form kultów uranicznych, polegająca na oddawaniu czci Księżycowi, zjawiskom zaćmień Księżyca, fazom Księżyca jako przejawom sacrum i wszystkiemu, co z Księżycem związane.

Kulty lunarne to jedne z najstarszych form kultu religijnego na świecie. Dowodzi tego choćby przedstawienie w dłoni tzw. Wenus z Laussel z późnego paleolitu, rogu żubra z 13 nacięciami, których liczbę interpretuje się jako liczbę faz Księżyca w ciągu roku (co także ma związek z liczbą cykli menstruacyjnych kobiety). O bóstwach tego kultu dowiesz się więcej w horoskopach codziennych. Każdego dnia bieżącego tygodnia postaramy się przybliżyć jedno z nich.

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja