Zdjęcia w rzepaku to nowy hit na Instagramie. Które gwiazdy wykonały już polną sesję?

Gwiazdy


W tym roku na Instagramie furorę robią zdjęcia wykonane w rzepaku. Malownicze polne widoki docenili influencerzy i polskie gwiazdy. Kto wykonał sobie fotografię na tle żółtych kwiatów?

Nowy trend na Instagramie

Media społecznościowe wyznaczają nowe, sezonowe trendy. Tej wiosny wielkim hitem stały się zdjęcia wykonane na polu rzepaku. Piękne widoki nie tylko znakomicie prezentują się na profilach, ale także wprowadzają internautów w wiosenny klimat. Ponadto wyprawa na łono natury wydaje się w obecnych czasach najbezpieczniejszym miejscem na wykonywanie sesji.

Modzie na kolorowe zdjęcia uległo wiele gwiazd. Wśród osób, które na swoim instagramowym profilu zamieściły polne fotografie byli m.in. Anna Wendzikowska, Magdalena Lamparska, Maciej Dowbor, Filip Chajzer, Julia Wieniawa i Katarzyna Cichopek.

Nietypowa sesja w wykonaniu Joanny Koroniewskiej

Joanna Koroniewska znana jest z poczucia humoru i dystansu do własnej osoby. Aktorka w sieci publikuje wiele śmiesznych filmików, które nagrywa z mężem. Niedawno na Instagramie pochwaliła się swoją wersją rzepakowej sesji. Jak wiemy, pogoda w Polsce lubi płatać nam figle. W deszczowy i szary dzień Joanna postanowiła rozweselić się energicznym kolorem ubrań.

Ja to jednak zawsze muszę iść pod prąd- moja wersja instagramowego rzepaku- ściana i kolor. W taką pogodę to chyba najlepiej doładować się kolorem

– napisała pod zdjęciem aktorka.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch