To oni od 15 lat współtworzyli program Dzień Dobry TVN. Przypominamy naszych wszystkich prowadzących

W tym roku Dzień Dobry TVN obchodzi 15-lecie. Z tej okazji przygotowaliśmy małe podsumowanie ostatnich lat pracy. Kto codziennie rano witał widzów, prowadził ciekawe wywiady i przedstawiał najnowsze informacje? Zobaczcie wszystkie pary prowadzących.

Wszyscy prowadzący Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN świętuje 15. urodziny. Z tej okazji dla widzów przygotowaliśmy wiele niespodzianek. W nowym sezonie nie zabraknie atrakcji. W Polskę wyruszy "Dzieńdobrobus", na antenie zobaczymy także nowe cykle "Sama to ogarniesz", "Raz, Dwa, Trzy - Piękna Ty" oraz "Technologie nas zmieniają".

Realizacja tego programu nie byłby możliwa bez wspaniałych prowadzących, którzy od lat dokładają wszelkich starań, aby każdego ranka stawić czoła nowym wyzwaniom i powiedzieć widzom „Dzień Dobry”. Przypominamy, kto przez ostanie 15 lat współtworzył nasz program.

 • 2005 rok – pierwszą parą, która 15 lat temu powitała widzów w Dzień Dobry TVN, byli Kinga Rusin i Marcin Meller. W tym samym roku program prowadzili również Magda Mołek i Olivier Janiak.
  • 2006 rok – do zespołu dołączyła Jolanta Pieńkowska, która wydanie prowadziła wraz z Magdą Mołek.
   • 2007 rok – do Jolanty Pieńkowskiej dołączył Wojtek Jagielski. Tego roku w Dzień Dobry TVN zadebiutowali także Dorota Wellman i Marcin Prokop. Do Kingi Rusin dołączył Andrzej Sołtysik.
    • 2008 rok - Kinga Rusin powitała na planie Bartka Węglarczyka.
     • 2010 rok - Jolanta Pieńkowska zaczęła współprowadzić program z Robertem Kantereitem.
      • 2013 rok – nowe zestawienie dziennikarzy, do Magdy Mołek dołączył Marcin Meller.
       • 2014 rok – w programie u boku Roberta Kantereita zadebiutowała Anna Kalczyńska.
        • 2015 rok – do Anny Kalczyńskiej dołączył Jarosław Kuźniar.
         • 2016 rok - Kinga Rusin po 10 latach pracy przywitała na planie nowego prowadzącego. Jest nim Piotr Kraśko. W tym samym roku Dzień Dobry TVN zaczęła tworzyć także nowa para: Ania Kalczyńska i Andrzej Sołtysik.
          • 2019 – w Dzień Dobry TVN w roli prowadzących zadebiutowali Filip Chajzer i Małgorzata Ohme.
           • 2020 – nowymi prowadzącymi zostali: Paulina Krupińska i Damian Michałowski. W jesiennej ramówce powitaliśmy także Agnieszkę Woźniak-Starak i Ewę Drzyzgę.

            Debiut Bartka Jędrzejaka

            Bartek Jędrzejak od 15 lat zdradza sekrety pogody i zaraża widzów Dzień Dobry TVN swoim optymizmem. Jak wyglądały jego pierwsze dni w programie, jak na przestrzeni lat zmienił się prezenter? Bartek sam przyznał, że powrót do archiwalnych materiałów wywołuje w nim łzy śmiechu.

            Jestem w programie od początku z bardzo silną ekipą: Omeną Mensah, Agnieszką Cegielską, Mają Popielarską, Dorotą Gardias, Tomek Zubilewicz jest też z nami. W ubiegłym sezonie dołączyła Diana Kautz i właśnie przez 15 lat, gdyby to przeliczyć to było 16 tysięcy programów

            – powiedział Bartek.

            15 lat Dzień Dobry TVN – świętujcie z nami

            Masz jakieś wyjątkowe wspomnienie z ostatnich 15 lat? Albo historię, która od 15 lat bawi Ciebie i Twoją rodzinę? A może po prostu chcesz nam złożyć życzenia lub pokazać, jak świętujesz nasze okrągłe urodziny?

            Opowiedz nam o tym, używając w mediach społecznościowych hashtagu #PogodniTVN. Najciekawsze i najzabawniejsze filmy oraz zdjęcia pokażemy na antenie i w specjalnej zakładce na naszej stronie internetowej!

            Filip Chajzer zaprasza do wspólnego świętowania:

            Zobacz też:

            Damian Michałowski o pracy w Dzień Dobry TVN: "Najlepszą radę dali Marcin Prokop i Dorota Wellman"

            2019 w Dzień Dobry TVN. To wideo wywoła u was uśmiech

            Smaczki z pierwszego wydania DDTVN :)

            Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

            Autor: Nastazja Bloch

            podziel się:

            Pozostałe wiadomości