Gwiazdy

"Top Model". Ruszają castingi do 11. edycji programu

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

To dobra informacja dla wszystkich fanów programu "Top Model". Ruszają castingi do 11. sezonu popularnego show, a już jesienią widzowie TVN zobaczą nowe odcinki. Kto tym razem otrzyma szansę, by podbić świat mody?

"Top Model" - 11. edycja

Przed nami 11. edycja największego modowego show w Polsce. Już teraz mężczyźni i kobiety, którzy marzą o karierze w świecie modelingu, mają szansę osiągnąć swój cel. Sesje zdjęciowe, pokazy mody, wyjazd na fashion week - to wszystko jest w zasięgu ręki, wystarczy tylko wysłać zgłoszenie do programu.

Uczestnicy programu "Top Model"

Nicole z “Top Model” w sesji dla „Vogue”
Nicole z “Top Model” w sesji dla „Vogue” Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Jurorzy "Top Model" nie tylko oceniają postępy uczestników, ale również dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, a także Michał Piróg po raz kolejny szukają osób o wyjątkowej charyzmie i odwadze, gotowych na nowe wyzwania i podbój świata mody i show-biznesu. Kto powtórzy sukces zwycięzców - Kasi Szklarczyk, Dawida Woskaniana, Mikołaja Śmieszka czy Dominiki Wysockiej?

Casting do 11. edycji "Top Model"

4 kwietnia 2022 rozpoczął się pierwszy etap castingów online. Chętni mogą zgłaszać się do "Top Model", wypełniając formularz na oficjalnej stronie programu, gdzie dostępne są wszystkie informacje. Na zgłoszenia kandydatów czekamy do 22 maja 2022 roku.

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń każdy z jurorów wybierze jedną osobę, która najbardziej przypadnie mu do gustu. Widzowie będą głosować na swoją faworytkę lub faworyta na oficjalnej stronie programu i to od ich głosów będzie zależało, który z wytypowanych uczestników otrzyma srebrny bilet, czyli miejsce w etapie bootcampu. Jurorzy będą mieli także możliwość, wręczyć wybranej osobie złoty bilet i zapewnić jej miejsce w domu modelek i modeli.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości