Gwiazdy

Tamara Arciuch pokazała zdjęcie z planu "Tajemnicy zawodowej". "Cóż to za okazja, że tylu jej bohaterów spotka się w jednym miejscu?"

Gwiazdy

plan serialu "Tajemnica zawodowa", Tamara Arciuch, Magdalena Różczka

Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu "Tajemnicy zawodowej". Grająca w tym serialu Tamara Arciuch pokazała właśnie fotografię z planu produkcji, czym wywołała niemałe poruszenie. Na jednym ujęciu są bowiem wszystkie największe gwiazdy popularnej produkcji TVN. - Będzie się działo - komentują fani.

O czym jest "Tajemnica zawodowa"?

"Tajemnica zawodowa" to serial, który łączy w sobie wątki prawnicze z medycznymi. W jedną z głównych postaci wciela się w nim Magdalena Różczka, która gra 40-letnią prawniczkę. Rezygnuje ze swojej kariery na rzecz rodziny i w pełni oddaje się wychowaniu dwóch córek oraz wspieraniu męża, chirurga-ginekologa (którego gra Cezary Pazura). Gdy okazuje się, że partner ją zdradzał, a ona musi wybawić go z kłopotów, kobieta zdaje sobie sprawę, że zaniedbała siebie i swoje pragnienia .

Od momentu, gdy serial ukazał się w lutym na antenie TVN oraz w serwisie Player.pl, wywołał ogromne zainteresowanie. Wszystko za sprawą intrygujących wątków, ale także świetnej obsady. W pierwszym sezonie produkcji wystąpili bowiem Magdalena Różczka (Julia Żurawska), Cezary Pazura (Andrzej Żurawski), Piotr Stramowski (Miller), Anna Dereszowska (Kinga Górska), Andrzej Zieliński (Wiktor Bielski, ojciec Julii), Tamara Arciuch (Monika Litwin), Justyna Zielska i Antonina Litwiniak (Paula i Lenka, córki Julii i Andrzeja) i wielu innych aktorów.

"Tajemnica zawodowa 2" - zdjęcie z planu

Kilka dni temu Magdalena Różczka opublikowała zdjęcie z Piotrem Stramowskim i pochwaliła się w mediach społecznościowych, że rozpoczęły się zdjęcia do nowego sezonu "Tajemnicy zawodowej". Teraz rąbka tajemnicy uchyliła z kolei Tamara Arciuch. Aktorka pokazała fotografię z Placu Trzech Krzyży w Warszawie, do której - oprócz niej - zapozowali Dorota Chotecka, Andrzej Zieliński, Piotr Stramowski, Anita Jancia, Cezary Pazura oraz Magdalena Różczka.

- Wszyscy razem? Cóż to będzie za okazja w "Tajemnicy zawodowej", że tylu jej bohaterów spotka się w jednym miejscu...? Sprawdzimy jesienią - napisała Tamara Arciuch na Instagramie.

Zdjęcie wywołało radość wśród fanów produkcji. W komentarzach czytamy: "Świetny serial i wspaniali aktorzy", "Jacy odpicowani", "Oj będzie się działo. Czekam z niecierpliwością", "Wspaniałe zdjęcie, sama elita ", "Super ekipa! Radek Pazura jaki graniak ma fajny, ale na pierwszym planie najpiękniejsze oczy na świecie Tamary oczywiście" czy "Wow, co za grono! Piotr Stranowski wygląda jak Bradley Cooper".

Wy również nie możecie się doczekać kolejnego sezonu "Tajemnicy zawodowej"?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Zwiastun 10. odcinka "Tajemnicy zawodowej". Finał sezonu

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości