Gwiazdy

Na kim wzorował się Rafał Zawierucha, tworząc postać dziennikarza w "Behawioryście"?

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
Rafał Zawierucha
Rafał Zawierucha
wideo 2/8

Serial "Behawiorysta" podbił serca widzów Playera. W jedną z postaci wcielił się Rafał Zawierucha. W rozmowie z dziennikarką serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedział, w jaki sposób budował swojego bohatera oraz na kim się wzorował.

Rafał Zawierucha zagrał dziennikarza w "Behawioryście"

Rafał Zawierucha w serialu "Behawiorysta" wcielił się w dziennikarza, która za wszelką cenę chce być w samym centrum wydarzeń. Nie odpuszcza, jest dociekliwy i nieustępliwy. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl zdradził, czy wzorował się na prawdziwych postaciach.

Ramówka TVN: wiosna 2022

Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
wideo 2/7

- To był taki ulepek, mogę tak powiedzieć. Wybrałem takich dwóch najbardziej znanych - powiedział aktor. - Ale to może zostawię widzom, może ogłosisz konkurs na kim się wzorowałem i może to będzie ciekawa gra, ciekawy dylemat - dodał.

Rafał Zawierucha o roli w serialu "Behawiorysta"

Rafał Zawierucha opowiedział na czym skupił się budując swoją postać, dziennikarza Sebastiana Bielaka. Aktor podkreśla, że postawa jego bohatera może dać wielu osobom do myślenia.

- Cieszę się, że mogłem stworzyć gościa, który jest zafiksowany na tym żeby pomimo wszystko i poprzez wszelkie możliwe drzwi i okna wejść do świata mediów. Nie patrząc na konsekwencje, zapominając o etyce. Myślę, że dzisiaj można się nad tym zastanowić właśnie w kontekście dziennikarstwa i całej świadomości naszej, internetu i social mediów, gdzie są granice, na ile mamy prawo zaglądać za okno, na ile mamy prawo pokazywać to, co się dzieje za oknem - podsumował Rafał Zawierucha.

"Behawiorysta" to serial zrealizowany na podstawie prozy Remigiusza Mroza. Produkcja dostępna jest w Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości