Gwiazdy

Patricia Kazadi w piosence "Natural". To prawdziwy manifest ciałopozytywności

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Patricia Kazadi w piosence „Natural”
Patricia Kazadi w piosence „Natural” Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Patricia Kazadi gościła w Dzień Dobry TVN, gdzie mówiła na temat równowagi pomiędzy światem mediów społecznościowych a prawdziwym życiem. Na koniec programu zaprezentowała swoją nową piosenkę. Utwór zatytułowany "Natural" porusza ważne i niezwykle aktualne tematy.

Patricia Kazadi na scenie Dzień Dobry TVN

Patricia Kazadi stworzyła utwór w niezwykle trudnym dla siebie momencie. Wokalistka zmagała się z problemami zdrowotnymi, które miały wpływ na jej wygląd. Wtedy zaczęła się zastanawiać nad dysonansem pomiędzy prawdziwym światem a tym wykreowanym przez media społecznościowe.

- Chciałam, aby ludzie przestali patrzeć na mnie przez pryzmat aparycji - z body shamingiem mierzę się praktycznie od dziecka i mam tego po ludzku dosyć - powiedziała przy okazji premiery teledysku. - Mam dosyć zakrzywionej rzeczywistości promowanej przez socialmedia, mam dosyć presji, abyśmy wszyscy wyglądali jednakowo, mam dosyć zawiści pomiędzy kobietami i hipokryzji.

Piosence towarzyszy klip, w którym pojawiają się wymowne maski, które symbolizują natrętne myśli. W teledysku nie zabrakło niespodzianek. Największą z nich jest udział 92-letniej babci wokalistki. W filmie pojawiły się również znane koleżanki piosenkarki: Kayah, Ewa Kasprzyk, Zofia Zborowska, Maffashion, Klaudia Halejcio, Sonia Bohosiewicz czy Ewa Chodakowska.

Patricia Kazadi - "Natural"

Muzykę i tekst piosenki napisała Patricia Kazadi. Za produkcję utworu odpowiedzialny jest amerykański duet producencki: ZERO i Dylan Graham. Elektroniczną piosenkę Patricia zaprezentowała w nowej odsłonie. Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała ją wyłącznie przy akompaniamencie pianina, przy którym zasiadł Piotr Walicki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek / East News

Pozostałe wiadomości