"Powiększyłaś usta?" Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała nowe zdjęcie

Gwiazdy

Autor:
Izabela
Dorf
Dzień Dobry TVNOliwia Ciesiółka

Oliwia Ciesiółka z czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym zaprezentowała się w modnej sukience, ale uwagę jednej z fanek przykuł szczegół dotyczący jej urody. Czy 25-latka mu odpowiedziała?

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w modnej stylizacji

Oliwię Ciesiółkę widzowie TVN7 poznali w czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Dzięki udziałowi w show kobieta zyskała dużą grupę fanów, którzy obserwują ją w mediach społecznościowych. Na Instagramie 25-latka chętnie dzieli się z nimi fotografiami, na których widać ją z synkiem czy prezentującą własne stylizacje. W ostatnim poście pokazała zdjęcie do którego zapozowała w czarno-białej sukience w modny w ostatnim czasie wzór w zebrę. Oliwia wygląda w niej bardzo ładnie. Tego samego zdania są obserwatorzy jej konta. W komentarzach czytamy: "Jest ogień", "Rakieta", "Ale dżaga", "Ślicznotka", "Nie poznałam".

Znalazła się też osoba, która zwróciła uwagę na szczegół twarzy 25-latki. - Powiększyłaś usta?? - dopytała pod postem. Oliwia nie zdecydowała się odpowiedzieć na to pytanie.

Oliwia Ciesiółka - kim jest

25-latka zgłosiła się do czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci show połączyli ją z Łukaszem Kuchtą. W finałowym odcinku para postanowiła kontynuować związek. Największym problemem dla małżonków była dzieląca ich odległość, która wynosiła 600 km. Oliwia postanowiła więc zostawić swoje dotychczasowe życie na Pomorzu i przenieść się do Łukasza, na Śląsk.

Kilkanaście miesięcy po zakończeniu programu zakochani doczekali się syna. Franek przyszedł na świat 26 maja 2020 r. – Był planowanym dzieckiem. Bardzo go chcieliśmy i bardzo się cieszymy, że jest już z nami. Jeszcze 2 tygodnie wcześniej, z powodu pandemii, nie byłbym w stanie być przy porodzie. A tak, mogłem być i uważam, że to była bardzo dobra decyzja. Każdy facet powinien widzieć, jak jego partnerka przeżywa poród. Naprawdę jest to niesamowite doświadczenie – powiedział Łukasz Kuchta w jednym z odcinków Dzień Dobry TVN.

Niestety związek pary się rozpadł i Oliwia wróciła na Pomorze.

Zobacz także:

Autor:Izabela Dorf

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN