Gwiazdy

Nikodem Rozbicki założył firmę. Czym będzie się zajmował? "To projekt, który ma dawać ludziom ukojenie"

Gwiazdy

Nikodem Rozbicki pojawi się w kolejnej odsłonie serialu o Joannie Chyłce. Młody aktor nie ogranicza się jednak wyłącznie do grania w produkcjach filmowych i telewizyjnych. Niedawno wspólnie z kolegą założył firmę. Czym będzie się zajmował?

Firma Nikodema Rozbickiego

Kilka dni temu na swoim profilu na Instagramie Nikodem Rozbicki poinformował, że wraz z kolegą, Bartłomiejem Kraciukiem, założył firmę. Nie zdradził jednak, na czym będzie polegało ich nowe przedsięwzięcie. Nam Nikodem powiedział na ten temat nieco więcej.

- Nazywamy się "Ukoi" i jest to projekt, który ma dawać ludziom ukojenie. (...) Wiele osób podejrzewa, że to będzie coś związane z CBD (olej konopny - przyp. red.) - nie jest to prawda. Na pewno będzie to coś związanego z ucieczką z miasta. Sam staram się robić dla innych coś, czego mnie samemu brakuje. Będzie to związane z szeroko pojętą hospitality - powiedział Rozbicki.

Aktor przyznał także, że choć lubi mieszkać w mieście, coraz częściej odczuwa potrzebę chwilowej ucieczki w bardziej zaciszne miejsce. - Urodziłem się w Warszawie, jestem mieszczuchem, bardzo lubię Warszawę, ale od jakiegoś czasu staram się uciekać na moją działkę, którą moi rodzice mają pod Warszawą. To jest miejsce, którego nienawidziłem, gdy byłem mały, bo wszyscy byli w Warszawie, spotykali się, grali w piłkę, a później chodzili na piwo, a ja tam siedziałem. Teraz ta optyka zmieniła mi się o 180 stopni. Kocham to miejsce. Lubię uciec z Warszawy, być wśród natury, słuchać śpiewu ptaków, a wieczorem patrzeć w gwiazdy i ładować wewnętrze akumulatory - przyznał Nikodem.

Nikodem Rozbicki w jesiennej ramówce TVN 2021

Jesienią w TVN zobaczymy serial "Chyłka - Inwigilacja", w którym pojawił się właśnie Nikodem Rozbicki. Jego postać to Fahad - młody chłopak, który zostaje zatrzymany pod zarzutem próby zamachu terrorystycznego.

Do kancelarii Żelazny & McVay zgłasza się para, która twierdzi, że to ich zaginiony przed laty syn i chce, by jego obroną zajęła się Chyłka (Magdalena Cielecka). Czy prawniczka podoła wyzwaniu?

Zobacz wideo: Jesień 2021 w TVN | Spot

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Reporter: Karolina Kalatzi

Pozostałe wiadomości