Gwiazdy

Marta Żmuda Trzebiatowska w najlepszym momencie w życiu? "Im jestem starsza, tym lepiej czuję się w swojej skórze"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Marta Żmuda Trzebiatowska obchodziła w tym roku 37. urodziny. Przemijający czas skłonił aktorkę do refleksji nad tym, jak kształtuje się osobowość człowieka, gdy dojrzewa. Mimo młodego wieku, gwiazda dostrzegła zmiany, jakie zaszły w jej nastawieniu do życia w ciągu ostatnich lat. Postanowiła podzielić się tym ze swoimi fanami.

Marta Żmuda Trzebiatowska o dojrzałości

Marta Żmuda Trzebiatowska rzadko dzieli się w mediach społecznościowych szczegółami ze swojego życia - nie da się ukryć, że bardzo ceni swoją prywatność. Swój profil na Instagramie prowadzi w taki sposób, by stanowił on inspirację dla kobiet, prowokował do dyskusji, a nawet głębszych przemyśleń. Udowadnia to ostatni wpis, w którym aktorka dzieli się swoimi spostrzeżeniami, dotyczącymi dojrzałości. Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją pozującą z szerokim, szczerym uśmiechem.

Kochani moi, im jestem starsza, tym lepiej czuję się w mojej skórze i bardziej lubię swoje życie. Też tak macie? Dojrzałość to cudowna sprawa, a najbardziej lubię w niej to, że potrafię jasno i wyraźnie mówić NIE, gdy ktoś przekracza moje granice i powoduje, że czuję się niekomfortowo, źle. Dbajcie o siebie i... "nie pozwólcie sobie w kaszę dmuchać"

- napisała pod fotografią Marta Żmuda Trzebiatowska. Ten wyjątkowy apel najwyraźniej spodobał się internautom i również skłonił ich do refleksji nad upływem lat. Z zaangażowaniem komentowali słowa aktorki.

"Jako dojrzała 55-latka, potwierdzam i pozdrawiam najgoręcej", "Mam takie same przemyślenia na 3 lata przed czterdziestką. Żałuję, że nie miałam ich 20 lat temu. Jednak lepiej późno, niż wcale", "Samoakceptacja - tak wielu osobom jej brakuje. Dziękuję za dzisiejszy post" - pisali fani. Do dyskusji włączyła się także Joanna Moro, która poparła stanowisko Marty. - "Święte słowa" - napisała pod zdjęciem aktorka.

Marta Żmuda Trzebiatowska skończyła 37 lat

Marta Żmuda Trzebiatowska zyskała sympatię wielu osób nie tylko za sprawą doskonałej gry aktorskiej, ale także dzięki swojej szczerości i pozytywnej energii, którą stara się zarażać fanów. 26 lipca 2021 roku aktorka skończyła 37 lat.

Prywatnie jest szczęśliwą mamą, jednak rzadko opowiada o kulisach swojej codzienności. Chętnie dzieli za to sukcesami związanymi z pracą zawodową. Jakiś czas temu gwiazda zdradziła, że udało jej się spełnić jedno z jej wielkich aktorskich marzeń. Niebawem będziemy mogli podziwiać jej umiejętności w czeskiej komedii, której realizacja rozpoczęła się w tym roku.

Zobacz wideo: Marta Żmuda-Trzebiatowska i jej misja

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości