Marta Żmuda Trzebiatowska w ciąży. Aktorka po raz drugi zostanie mamą

Aktorka po raz drugi zostanie mamą. Marta wraz ze swoim mężem Kamilem Kulą w przyszłym roku powitają na świecie kolejne dziecko.

Końcówka roku to istny baby boom w show-biznesie. Dobre nowiny ogłosili już Ania Lewandowska, Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Weronika Marczuk. Jeszcze przed świętami informacją o ciąży pochwaliła się Marta Żmuda-Trzebiatowska. Aktorka kolejny raz zostanie mamą.

Marta Żmuda Trzebiatowska w drugiej ciąży

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula mają powód do świętowania. Para spodziewa się kolejnego dziecka. Aktorzy są już rodzicami syna Bruna, który urodził się w 2017 roku. Czy będzie to kolejny chłopiec, czy dziewczyna? Tego jeszcze nie wiadomo, zatem pozostaje nam tylko czekać na nowe informacje.

Związek Marty Żmudy z Kamilem Kulą

Aktorka poznała partnera na deskach Teatru Kwadrat. Jak przyznaje, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Aktorzy bardzo szybko złożyli małżeńską przysięgę, a dwa lata później zostali szczęśliwymi rodzicami. Zarówno 35-letnia aktorka, jak i jej mąż zawsze myśleli o licznej rodzinie. Wszystko wskazuje na to, że niedługo syn Brudno doczeka się rodzeństwa.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości