Gwiazdy

Maria Winiarska nie może nacieszyć się wnuczką. Aktorka pokazała urocze zdjęcie

Gwiazdy

Maria Winiarska

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona mogą liczyć na pomoc babci w opiece nad małą Nadzieją. Dziewczynka przyszła na świat miesiąc temu, a Maria Winiarska nie może nacieszyć się jej towarzystwem. Ostatnie zdjęcie aktorki zdradza więcej niż tysiąc słów.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona - historia związku

Choć początkowo ich związek wywoływał zdziwienie, dziś tworzą zgraną i szczęśliwą parę. Zosia i Andrzej zaręczyli się po ośmiu miesiącach znajomości, a w sierpniu 2019 roku postanowili stanąć przed ołtarzem. O wszystkim poinformowali w swoich mediach społecznościowych.

Zakochani wzięli ślub dokładnie we wtorek, 13 sierpnia 2019 roku. Od tamtej chwili tworzą szczęśliwe i zgodne małżeństwo.

Andrzej Wrona jest znanym siatkarzem, a żona okazuje mu wsparcie niemal od początku ich związku. - Na pierwszym meczu, na który przyszła, jako wtedy jeszcze moja dziewczyna, jej widok tak mnie uskrzydlił, że dostałem nagrodę najlepszego zawodnika. Pomyślałem sobie, że z takim wsparciem można grać i może z tego coś będzie więcej - wspominał w Dzień Dobry TVN Wrona.

Maria Winiarska z wnuczką

Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona niedawno powitali na świecie swoją córkę, Nadzieję. Para już wcześniej zapowiedziała, że będzie strzec prywatności dziecka. Nie oznacza to jednak, że aktorka nie dzieli się z fanami różnymi momentami związanymi z macierzyństwem. Także babcia dziewczynki, Maria Winiarska, chętnie pokazuje, jak spędza czas z wnuczką.

Aktorka ewidentnie odnajduje się w roli babci. Na swoim profil na Instagramie po raz kolejny już udostępnia zdjęcie z małą Nadzieją. Obrazek chwyta za serce. Zresztą, spójrzcie sami:

- Wnusiowy spam - czytamy we wpisie gwiazdy.

Maria Winiarska i Wiktor Zborowski mają jeszcze dwie wnuczki. To córki starszej siostry Zofii Zborowskiej, Hanny.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Maria Winiarska. O tęsknocie za córką, która wybrała życie w Brazylii

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości