Gwiazdy

Magdalena Lamparska pokazała się w bikini i zachwyciła figurą. Fani: "Co zdjęcie to szczuplejsza"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Magda Lamparska niedawno wyznała, że przez długi czas wstydziła się tego, jak wygląda i nie zakładała bikini w obawie przed tym, że zostanie dostrzeżona przez paparazzi. Teraz jednak cieszy się niezwykle smukłą figurą, której zazdrości jej wiele kobiet. Aktorka opublikowała właśnie w mediach społecznościowych zdjęcie w stroju kąpielowym, czym wywołała zachwyt wśród internautów. Zobaczcie, jak wygląda.

Magdalena Lamparska o odchudzaniu

Choć Magda Lamparska jest niezwykle piękną kobietą, przez lata borykała się z wielkimi kompleksami związanymi ze swoją figurą. Nie pokazywała się w kostiumie kąpielowym na plaży, ponieważ bała się, że ktoś zrobi jej zdjęcie, a jakiś portal sporządzi ankietę - dobrze wygląda czy źle. Wstydziła się tego, jak wygląda, mimo że niejedna kobieta wiele oddałaby za jej urodę. Aktorka chciała zeszczupleć, jednak nie katowała się rygorystycznymi dietami.

- Staram się traktować siebie łagodnie, ale też rozsądnie. Nie wyobrażam sobie na przykład, bym nigdy nie mogła już zjeść makaronu. Uważnie przyglądam się potrzebom swojego ciała . Nie jestem chudzielcem i nigdy nim nie będę, ale bardziej zależy mi na tym, by być zdrową, wysportowaną i silną. Na szczęście moda na anorektyczne sylwetki właśnie mija na całym świecie. (...) Często biegam i to długie dystanse. Potrafię na przykład włożyć buty do biegania nawet po godzinie 23:00. To jest dla mnie nie tylko wysiłek fizyczny, ale i rodzaj medytacji i uspokojenia myśli - mówiła kilka lat temu w wywiadzie dla "Party".

Magda Lamparska w bikini

Od tamtego czasu wiele się zmieniło, a aktorka diametralnie zmieniła swój wygląd. Choć zawsze wyglądała świetnie, teraz jej figura jest niezwykle smukła i wyrzeźbiona. Aktorka udowodniła to najnowszym zdjęciu na Instagramie.

Lamparska opublikowała fotografię z Włoch, na której pozuje w czerwonym, dwuczęściowym kostiumie kąpielowym bez ramiączek. Uwagę zwracają jej zgrabne nogi, a także umięśniony brzuch.

- Nowe projekty. Nowa perspektywa. Aktorstwo jest przygodą - napisała Magda Lamparska na Instagramie.

Pod postem momentalnie pojawiło mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów. Nie ukrywali oni, że figura aktorki zrobiła na nich ogromne wrażenie. Pisali: "Figura marzenie", "Ciało jak bogini" , "Cudna", "Kobieta petarda", "Przepiękne zdjęcie, a ciało po prostu boskie" czy "Co zdjęcie to szczuplejsza. Jak Pani to robi?". Fotografię skomentowała również Anna Wendzikowska i stwierdziła: "Boziu, jakie ciało!!! Sztos", a także Joanna Opozda, która skwitowała krótko: "Wow".

Trzeba przyznać, że sylwetka Magdaleny Lamparskiej jest pierwszorzędna. Też tak uważacie?

Wyjątkowe małżeństwo Magdaleny Lamparskiej. W czasie pandemii rozpoczęła z mężem wspólny projekt. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości