Gwiazdy

Kinga Rusin zachwyca w bikini. Internauci: "Z taką figurą powinna zagrać Pani dziewczynę Bonda"

Gwiazdy

Kinga Rusin

Kinga Rusin nie ukrywa, że sport jest jej ogromną pasją. Dziennikarka często publikuje zdjęcia z urlopu na nartach czy desce. Teraz jednak zaskoczyła swoich fanów - na mediach społecznościowych udostępniła fotografię w bikini. Jesteśmy pod wrażeniem - sylwetka godna pozazdroszczenia!

Niesamowita figura Kingi Rusin

Musimy przyznać jedno - Kinga jest w świetniej formie! Dziennikarka rzadko decyduje się na publikacje tak osobistych zdjęć z wakacji, jednak teraz postanowiła zrobić wyjątek i ukazała nie tylko prywatne kadry, ale także efekt swojej ciężkiej pracy. Umięśniony brzuch, plaża i piękny uśmiech na twarzy. Kinga aż promienieje, a niejedna obserwatorka zastanawia się nad sekretem jej wysportowanej sylwetki.

Zdjęcie w stroju kąpielowym już jakiś czas temu pojawiło się na mediach społecznościowych Kingi, lecz zostało szybko usunięte. Z tego powodu dziennikarka pod opublikowaną fotografią napisała:

Zgodnie z obietnicą wraca ten post ?

Fani są w szoku: "Jaka figura!"

Obserwatorzy Kingi nie mogli pozostawić tego bez komentarza. Pod udostępnionym przez nią postem posypało się mnóstwo zachwytów i komplementów, a niektórzy stwierdzili, że dziennikarka wygląda wręcz jak bogini.

Wow wygląda Pani jak 30stka! ?

Figura petarda ?

Brzuch do pozazdroszczenia! ?

Kinga świetnie wyglądasz ! ❤️??? Jak zawsze zresztą ???

- czytamy.

Zobaczcie, co Kinga Rusin mówi o swoich córkach i relacjach z Edytą Górniak.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości