Gwiazdy

Katarzyna Warnke jest w ciąży! Na pokazie wystąpiła w bieliźnie i pokazała duży brzuszek!

Gwiazdy

Aktualizacja:
fot. Tomasz Urbanek/East News

Kasia Warnke jest w ciąży! Razem z jej mężem Piotrem Stramowskim spodziewają się dziecka! Warnke poinformowała wszystkich o tym, że zostanie mamą na pokazie MMC, na którym wystąpiła w roli modelki w samej bieliźnie i szlafroku. Plotki o tym, że Warnke i Stramowski spodziewają się dziecka, pojawiały się w mediach od kwietnia - Warnke dopiero po trzech miesiącach zdecydowała się je potwierdzić. Na Instagramie odpowiedziała, dlaczego zrobiła to tak późno.

Kasia Warnke jest w ciąży! Aktorka ciążowe krągłości zaprezentowała na wybiegu podczas pokazu MMC. O tym, że Kasia Warnke i Piotr Stramowski spodziewają się dziecka, mówiło się już od kilku miesięcy, jednak para oficjalnie nie chciała potwierdzić tej informacji. Teraz to zrobili - i to w bardzo oryginalny sposób!

Kasia Warnke poinformowała wszystkich o tym, że spodziewa się dziecka na pokazie MMC , na którym wystąpiła w roli modeli w bieliźnie i w szlafroku. Pokazowa stylizacja nie zostawiła cienia wątpliwości, że Warnke i Stramowski spodziewają się dziecka!

Dlaczego Kasia tak długo ukrywała informację o ciąży?

Jeden z jej obserwatorów na Instagramie zarzucił jej, że Warnke okłamywała dziennikarzy i fanów, zaprzeczając informacjom o ciąży:

Jak pani wierzyć? Pod koniec kwietnia uważała pani news o ciąży za bzdury wyssane z palca. We wszystkim taka pani prawdomówna? - zapytał na Instagramie jeden z jej fanów.

To nie jest kwestia prawdomówności, tylko kontroli nad własnym życiem - odpisała Warnke. - Nie miałam ochoty dzielić się tą informacją publicznie do tej pory, a ktoś sobie uzurpował prawo do ujawniania moich osobistych spraw. I jestem niezwykle zadowolona z obecnej sytuacji. (...) Nie czuję się moralnie zobowiązana wobec tabloidów. Także postrzegam przeprowadzoną przez siebie grę jako sukces PR-owy. A Pani polecam się zastanowić, czy właściwie kieruje Pani swoje oczekiwania względem zaufania w świecie. Radzę skupić się na najbliższych - skwitowała Warnke.

Więcej: Ile ważą polskie gwiazdy? Siwiec, Wieniawa, Warnke zdradziły nam ten sekret!

Piotr Stramowski i Kasia Warnke - ślub

Piotr Stramowski i Kasia Warnke pobrali się 30 lipca 2016 roku. Ślub i wesele odbyło się na mazurskiej wsi, nad jeziorem. Uroczystość była skromna - wzięło w niej udział zaledwie 40 osób - najbliższa rodzina i przyjaciele pary. 

Zobacz też: Joanna Krupa o ciążowych zachciankach i początkach ciąży: "Było bardzo ciężko"

Pozostałe wiadomości