Julia Wieniawa rozstała się z Baronem?! Znamy powód!

Julia Wieniawa i Baron rozstali się?! Taka informacja pojawiła się w poniedziałek w mediach. Dlaczego Wieniawa i Baron postanowili zakończyć swój związek? Znamy główny powód, który miał ostatecznie zniszczyć ich miłość.

Więcej:

Ile ważą polskie gwiazdy? Siwiec, Wieniawa, Warnke zdradziły nam ten sekret!

Julia Wieniawa i Baron już nie są razem?! Takie informacje pojawiły się w mediach w poniedziałek, 19 sierpnia. Portal Pudelek.pl poinformował, że para się rozstała po siedmiu miesiącach, ponieważ nie miała dla siebie czasu:

Ostatnio nie mieli dla siebie czasu. Julia wystartowała teraz z dużym projektem filmowym, na którym chce się skupić, on ma The Voice. Mimo ogromnej fascynacji na początku, to się po prostu naturalnie rozeszło po kościach - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem osoba z otoczenia pary.

Myślicie, że Julia Wieniawa i Baron naprawdę się rozstali? A może to tylko kolejne plotki?

Baron i Julia Wieniawa - historia miłości

Przypomnijmy, Julia Wieniawa weszła w relację z Baronem po ponaddwuletnim związku z Antkiem Królikowskim. Wieniawa początkowo ukrywała swoją relację z Baronem i zapewniała, że nic ich nie łączy. Bycie ze sobą w ukryciu nie trwało długo - Wieniawa zaczęła publikować na Instagramie wspólne zdjęcia z Baronem - i tak wszyscy dowiedzieli się, że łączy ich miłość, a nie zwykła znajomość. Ich związek trwał około siedmiu miesięcy. Niestety, wszystko wskazuje na to, że to już koniec ich gorącego uczucia.

Zobacz:

Dawid Kwiatkowski całuje Julię Wieniawę! "Mało osób się tego spodziewało" Co naprawdę ich połączyło?

Zobacz film: Julia Wieniawa po raz pierwszy o swoim związku z Baronem, źródło: Dzień Dobry TVN
podziel się:

Pozostałe wiadomości