Gwiazdy

Joanna Krupa wróciła do pracy. Czy poprowadzi finał Top Model?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Świeżo upieczona mama Joanna Krupa ogłosiła na swoim profilu na Instagramie, że nie będzie obecna na finale programu Top Model. Świeżo upieczona mama zdecydowała się zostać z córką w Los Angeles. W roli prowadzącej zastąpi ją dobrze znana widzom TVN – Magda Mołek! Więcej na ten temat w studiu Dzień Dobry TVN powiedziała Agnieszka Jastrzębska.

Po raz pierwszy w historii Top Model Joanna Krupa nie poprowadzi finału programu. Zamiast w studiu, modelka spędzi wieczór w towarzystwie swojej nowonarodzonej córki – Ashy. Gwiazda poinformowała fanów o swojej decyzji za pośrednictwem Instagrama. Córeczka Joasi jest jeszcze zbyt mała, żeby towarzyszyć jej w podróży, dlatego modelka zdecydowała się zostać wraz z nią i mężem w ich wspólnym domu w Los Angeles.

Joanna Krupa – pierwsze dziecko

3 listopada na świat przyszło pierwsze dziecko Joanny Krupy i Douglasa Nunesa. Modelka urodziła córkę, której dała imię Asha Leigh Nunes. Obecnie gwiazda wciąż przebywa wraz z mężem i dzieckiem w domu w Los Angeles. Jak radzi sobie w roli matki? Jest całkowicie pochłonięta. W mediach społecznościowych zarówno modelka, jak i jej bliscy publikują zdjęcia dziecka. Do tej pory na każdym nich Joanna wyglądała perfekcyjnie. Tym razem Douglas pochwalił się zdjęciem, na którym Joanna pozuje w piżamie bez makijażu.

Naturalne zdjęcie na Instagramie

Mąż Joanny pochwalił się w mediach społecznościowych fotografią Joanny i małej córeczki. Chociaż modelka może liczyć na pomoc męża, mamy, siostry i pielęgniarki, sama zajmuje się dzieckiem.

Na zdjęciu, które opublikował Douglas Nunes widać, że Asia nie ma na sobie makijażu ani starannie ułożonej fryzury. W tym momencie ważniejsze są dla niej inne rzeczy.

Instagram/Douglas Nunes

Joanna Krupa wróciła do pracy

Modelka niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Po dwóch tygodniach wróciła do pracy. Jak prezentuje się jej sylwetka po porodzie? Wygląda obłędnie!

W miniony weekend modelka pojawiła się na jednej z imprez organizowanych w Hollywood. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, które opatrzyła opisem.

Dwa tygodnie po urodzeniu dziecka, to dobry powód na wspólne wyjście mam.

Instastory/Joanna Krupa

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości