Jak Zofia Zborowska-Wrona spędzi święta wielkanocne? "Na pewno nie w kościele"

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
jastrzabpost.pl
Wyjątkowy czas w życiu Zosi Zborowskiej + pierwsza pomoc u niemowląt
Wyjątkowy czas w życiu Zosi Zborowskiej + pierwsza pomoc u niemowlątDzień Dobry TVN
wideo 2/18

Zofia Zborowska-Wrona otwarcie przyznaje w mediach, że zarówno ona, jak i jej mąż Andrzej Wrona są niewierzący. Właśnie dlatego nie celebrują religijnych świąt, choć szanują, że ich bliscy są praktykującymi katolikami. Czy w Wielkanoc zasiądą z rodziną przy uroczystym śniadaniu?

Zofia Zborowska-Wrona - rodzina

Zofia Zborowska-Wrona jest córką znanych aktorów Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej. W 2019 roku wyszła za mąż za siatkarza Andrzeja Wronę, a pod koniec lipca 2021 roku zostali rodzicami.

Gwiazda w mediach społecznościowych i w wywiadach otwarcie opowiada o swojej codzienności, życiu prywatnym, macierzyństwie i poglądach. Jakiś czas temu Zosia przedstawiła swoje stanowisko w kwestii wiary. Odpowiadając na pytania fanów, oświadczyła, że chciałaby dokonać apostazji. Zborowska-Wrona nie przykłada dużej wagi do świąt. Boże Narodzenie czy Wielkanoc to dla niej element tradycji, w której się wychowała, bo była kultywowana przez jej rodziców.

Wielkanoc w domu Zofii Zborowskiej-Wrony

Wielkimi krokami zbliżają się święta wielkanocne. Aktorka w rozmowie z serwisem Jastrząb Post wyznała, jak je spędzi.

- Na pewno nie w kościele. Spotykamy się na śniadania, ale jest to bardziej dla osób, które są wierzące i robimy to dla nich w formie poszanowania ich wiary, ich tradycji, natomiast my z mężem absolutnie nie jesteśmy osobami wierzącymi. Nie jesteśmy osobami, które pójdą do kościoła i będą podchodzić do tych świąt w sposób szczególny. Dla nas jest to po prostu śniadanie jak każde inne, tylko w większym gronie - powiedziała Zofia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: jastrzabpost.pl

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Pozostałe wiadomości