Gwiazdy

Honey Boo Boo po latach mówi o traumie z dzieciństwa i samotności. Jej mama była uzależniona od narkotyków i alkoholu

Gwiazdy

Alana Thompson, znana jako Honey Boo Boo, zdobyła popularność już jako kilkuletnia dziewczynka. Ona i jej mama June były gwiazdami programu "Mała piękność", który ukazywał kulisy dziecięcych konkursów piękności w Stanach Zjednoczonych. Po latach Alana zdecydowała się udzielić szczerego wywiadu dla "Teen Vogue". Opowiedziała o trudnym dzieciństwie.

Dzieciństwo Honey Boo Boo

Pełen blichtru i przepychu świat konkursów miss dla małych dziewczynek, wcale nie był tak kolorowy, jak mogłoby się wydawać. Alana Thompson występowała w show "Toddlers & Tiaras", znanym w Polsce jako "Mała piękność". Wraz ze swoją mamą szybko stały się bardzo popularne. Wzbudzały sporo kontrowersji, a widzowie lubili je oglądać, więc dostawały kolejne propozycje udziału w telewizyjnych produkcjach. Jak się okazuje, za zamkniętymi drzwiami i poza kamerami rozgrywał się dramat kilkuletniej Honey Boo Boo.

Jej mama, June Shannon, była uzależniona od narkotyków i alkoholu. Przez to straciła prawa do opieki nad dziećmi. Traumatyczne wydarzenia bardzo wpłynęły na Alanę i odbiły się na jej psychice. Skutki odczuwa do dziś.

Wywiad Alany Thompson w "Teen Vogue"

Honey Boo Boo na wiele lat wycofała się z show-biznesu i życia publicznego. Obecnie ma już 15 lat i chodzi do liceum. Udzieliła pierwszego od dawna wywiadu dla "Teen Vogue". Sandra Hajduk-Popińska opowiedziała o tym w Dzień Dobry TVN.

- Mówi, że jest samotna, nie ma żadnych przyjaciół, nikomu nie ufa. To co przeszła przez uzależnienie swojej mamy, spowodowało, że jest wewnętrznie bardzo wycofana. Sama chodzi na terapię, ale ona jej nie do końca pomaga. Bardzo smutny wydźwięk wyznania 15-letniej dziewczynki. To kolejny dowód na to, że dzieci w show-biznesie to może nie do końca jest najlepszy pomysł - stwierdziła Sandra.

Thompson na łamach "Teen Vogue" wyznała: "Kiedy z moją matką zrobiło się naprawdę źle, nie wiedziałam, gdzie skończę. Jestem dumna z tego, jak daleko zaszłam". Dodała również: "Szczerze mówiąc, nie mam wielu przyjaciół. Wydaje mi się, że ludzie poznając mnie myślą sobie: O mój Boże, przyjaźnię się z Honey Boo Boo. Tak naprawdę nikomu nie ufam".

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Pozostałe wiadomości