Gwiazdy

Brad Pitt pojawił się na premierze filmu w spódnicy. Dlaczego aktor zdecydował się na taki strój?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik/kgo//az
Źródło:
TVN24
Brad Pitt, Oscary

Brad Pitt to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich aktorów. Artysta pojawił się niedawno na premierze swojego najnowszego filmu - "Bullet Train" - w bardzo nietypowej stylizacji, a mianowicie w spódnicy. Dlaczego zdecydował się pojawić w takim stroju?

Brad Pitt pojawił się na premierze filmu w spódnicy

Brad Pitt niedawno pojawił się w Berlinie, gdzie promował swój najnowszy film "Bullet Train". Uwagę dziennikarzy i fotoreporterów zwrócił nie obraz, w którym wystąpił aktor, ale jego nietypowy strój. Co takiego miał na sobie? Otóż hollywoodzki gwiazdor na czerwonym dywanie zaprezentował się w spódnicy. 58-letni Pitt na pytanie, jednego z dziennikarzy skąd pomysł na taką stylizację odpowiedział tylko: "Przewiew, przewiew". I trudno się dziwić, że aktor postawił właśnie na taki strój. Tego dnia termometry w Berlinie wskazywały aż 35 stopni Celsjusza.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Co ciekawe, artysta już wiele lat temu w wywiadzie dla brytyjskiej edycji magazynu "Vogue" przewidywał: "W następne lato mężczyźni będą nosić spódnice. To moje przewidywanie i deklaracja".

Warto dodać, że aktor zaskoczył strojem również podczas londyńskiej premiery swojego filmu. Pitt zaprezentował się w ciemnozielonym garniturze, który do złudzenia przypomina piżamę.

"Bullet Train" - o czym opowiada film?

"Bullet Train" opowiada o pięciu płatnych mordercach, którzy podróżują pociągiem z Tokyo do Morioki. W pewnym momencie orientują się, że zlecone im zadania są ze sobą powiązane. Film do polskich kin trafi już 5 sierpnia. Obok Brada Pitta na ekranie pojawią się Sandra Bullock, Joey King, Aaron Taylor-Johnson oraz niezwykle popularny portorykański wokalista Bad Bunny.

 

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie tvn.24.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik/kgo//az

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości