Gwiazdy

Anna Markowska wspiera Dawida w 8. edycji Top Model

Gwiazdy

Anna Markowska - modelka i uczestniczka 7. edycji Top Model aktywnie wspiera uczestników nowego sezonu programu, a jej faworytem jest Dawid Woskanian. Z Anią rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

Anna Markowska brała udział w siódmej edycji Top Model i w finale zajęła trzecie miejsce. Po programie pozostała w modelingu i rozwiaja swoją karierę. Top Model nadal jest jednak jej bliski i wspiera uczestników kolejnych sezonów.

Wiem, jak bardzo potrzebne jest wsparcie. Oni się stresują, nie wiedzą, co będzie. Te zadania są bardzo trudne. Oni tam naprawdę spadają i walczą, żeby nóg nie połamać.

- stwierdziła Ania.

Ania ma już swojego faworyta w 8. edycji Top Model:

Chciałabym, żeby wygrał chłopak. To Dawid. Jestem blisko związana z nim emocjonalnie. Bardzo mu kibicuję.

- zdradziła.

>>> Zobacz także:

Kim jest Dawid Woskanian?

Dawid Woskanian pochodzi z Bielska-Białej, a obecnie mieszka w Kozach. Od dzieciństwie bardzo aktywnie grał w piłkę nożną w lokalnej drużynie, a od 3 lat trenuje street workout. Od 6.-7. roku życia cierpi na zespół Tourette’a. Do programu Top Model zgłosił się, ponieważ od jakiegoś czasu interesuje się modelingiem. Uważa, że daje on duże możliwości pracowania w tym zawodzie. Jego największym marzeniem jest zostanie zawodowym modelem, który będzie aktywnie pracował.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości