Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska zdradziła sekret udanego małżeństwa. Co jest kluczem jej szczęśliwego związku z Kubą Badachem?

Gwiazdy

Autor:
Agnieszka
Mrozińska
Źródło:
fakt.pl
Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach tworzą udane małżeństwo od 10 lat. Nie jest to łatwa sztuka szczególnie, że oboje prowadzą bardzo aktywne życie zawodowe. Jak radzą sobie z konfliktami, których nie uniknie nawet najbardziej zgrana para? Jaka jest ich recepta na szczęśliwy związek?

Aleksandra Kwaśniewska o kłótniach w związku

Reporterka "Faktu" spytała córkę byłego prezydenta, jak radzi sobie z konfliktami w związku. Okazało się, że kluczowa jest komunikacja między partnerami. - Moja uniwersalna rada dla wszystkich zawsze, żeby się komunikować jak najwięcej, po prostu przegadywać rzeczy na bieżąco. Nie pozwalać na to, żeby latami leżały zamiecione pod dywan, bo potem jak ktoś ten dywan podniesie to po prostu, nie ma czego zbierać – powiedziała Aleksandra Kwaśniewska

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Czy ma jakieś rady dla innych par? - Uważam, że każdy konflikt trzeba od razu na gorąco przegadywać i starać się to robić powściągając emocje, w sensie takim, żeby usłyszeć drugą stronę. Jak krzyczymy, to słyszymy tylko siebie. Chodzi o to, żeby zrozumieć siebie nawzajem – dodała córka Aleksandra Kwaśniewskiego.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach - 10 lat po ślubie

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach wzięli ślub we wrześniu 2012 roku w Kościele Polowym Wojska Polskiego w Warszawie. Było to wielkie medialne wydarzenie, a cała Polska zachwycała się suknią ślubną projektu Sabriny Pilewicz. Młodym towarzyszyła rodzina, przyjaciele i cała rzesza fanów.

- Bardzo chcieliśmy uniknąć robienia z naszego ślubu sensacji. Ale dość szybko musieliśmy pogodzić się z tym, że tego nie unikniemy. Paradoksalnie, ledwo wyszliśmy ze spotkania z prawnikiem, którego radziliśmy się, jak walczyć o prawo do prywatności, już czytaliśmy, że odwiedziliśmy kancelarię prawną, żeby podpisać intercyzę. Zrozumieliśmy, że to bez sensu. Im mniej mówimy, tym więcej o nas piszą - mówiła Kwaśniewska kilka lat temu w magazynie "Viva".

Para poznała się cztery lata wcześniej na korytarzu Radia Zet. Połączyło ich wspólne poczucie humoru, już od początku dogadywali się bez słów.

Ładnie razem wyglądają?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Agnieszka Mrozińska

Źródło: fakt.pl

Źródło zdjęcia głównego: MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Pozostałe wiadomości