Gorące tematy

Mężczyźnie nie spodobały się kostiumy kąpielowe młodych dziewczyn na plaży. Nagranie reprymendy stało się hitem w sieci

Gorące tematy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Młoda mieszkanka Stanów Zjednoczonych opublikowała na TikToku nagranie, które natychmiast wzbudziło zainteresowanie internautów z całego świata. Przypadkowy przechodzień, pouczający grupę opalających się przyjaciółek na temat strojów plażowych, nieświadomie wywołał lawinę komentarzy.

Niespodziewana krytyka

Niewybredne komentarze dotyczące wyglądu, stylu ubierania się czy makijażu, to problem pojawiający się nie tylko w wirtualnej rzeczywistości, ale także w świecie realnym. Przekonała się o tym użytkowniczka TikToka, która pewnego upalnego dnia wybrała się z przyjaciółkami na plażę, by zażyć kąpieli słonecznej. Ubrane w stroje kąpielowe dziewczyny zostały zaczepione przez mężczyznę, który postanowił skomentować ich kostiumy. Przechodzień nie krył zgorszenia, które wzbudził w nim widok opalających się przyjaciółek w klasycznych dwuczęściowych strojach kąpielowych.

Mężczyzna przechadzał się po plaży ze swoją partnerką i kilkuletnią córką. Gdy zauważył leżące w pobliżu młode dziewczyny, bez wahania zaczął udzielać im reprymendy. Z oburzeniem zwrócił im uwagę na fakt, że wokół bawią się dzieci. Zaproponował włożenie na siebie ubrań, które nie będą gorszące dla otoczenia. Porównał nawet widok ubranych w stroje kąpielowe dziewczyn do pornografii. Jedna z dziewcząt nagrała całe zajście i opublikowała podzielone na dwie części wideo na swoim profilu na TikToku.

Oburzenie internautów

Opublikowane na łamach TikToka nagranie stało się niekwestionowanym hitem w sieci. Pierwszą jego część zobaczyło już ponad 2,5 miliona użytkowników. Nie zabrakło także komentarzy, umieszczanych pod filmem przez kobiety, ale także przez wzburzonych mężczyzn. Incydent zwrócił uwagę internautów z całego świata. Nie pozostali oni obojętni wobec nagłośnionej przez młodą dziewczynę sytuacji.

"Jako matka dwójki dzieci, wolę widzieć kobiety wkładające na siebie to, na co mają ochotę, bez strachu, w poczuciu wygody", "Jako dziecko nigdy nie przejmowałem się tym, co inni ludzie mają na plaży. Dzieci nie zwracają na to uwagi", "Przykro mi, że coś takiego miało miejsce. Każdy ma wolną wolę, racja, może więc ubrać, cokolwiek zechce", "Jeszcze gdyby były całkiem nago, to mogłabym zrozumieć rodziców dzieci. Ale tak, o co chodzi? Ludzie, opamiętajcie się" - pisali użytkownicy TikToka.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Jej kostiumy kąpielowe pokochały gwiazdy

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Wavebreakmedia/Getty Images

Pozostałe wiadomości