ubiór

    ubiór

    Według starego porzekadła to nie szata zdobi człowieka, ale nie w polskim Sejmie. Na Wiejskiej padł pomysł wprowadzenia norm regulujących ubiór przedstawicieli mediów. Ekipy telewizyjne będą zmuszone do noszenia schludnego ubioru podczas pracy w budynku Sejmu RP. Co znajdzie się na liście zakazów? I jak powinien prezentować się redakcyjny uniform? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

    Co łączy piosenkarkę Kasię Klich, pływaczkę Otylię Jędrzejczak, dziennikarza Dzień Dobry TVN Filipa Chajzera i pisarza Michała Witkowskiego? Wspólne posiłki. Zobaczcie, co się działo na planie specjalnego odcinka "Ugotowanych". A działo się wiele.

    Omena Mensah napisała książkę „Twoje 3i”, czyli intuicja, indywidualność, inteligencja. Jak łączy się osobowość z wyglądem? Czy tylko szata zdobi człowieka? Czy - jak Cię widzą tak Cię piszą? Czy skromność to sposób na sukces? Jaki wpływ kolory wywierają na innych i na nas samych? Jakim cechom odpowiadają określone kolory? O tym, Omena, w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała Marcinowi Prokopowi. Co znaczy "wielki błękit" Marcina?

    Na naszej scenie: Norbi i Kamila Ignatowicz w swoim najnowszym utworze "Spróbujmy". Jak Wam się podoba nowy styl Norbiego?