Aranżacje wnętrz

Pokój dla dziewczynki w stylu plażowym z elementami boho. "Dodatki to głównie rzeczy z naturalnych materiałów"

Aranżacje wnętrz

Pokój dla dziewczynki to spore wyzwanie. Szczególnie jeśli jej oczekiwania są bardzo sprecyzowane. Jak stworzyć przestrzeń w stylu plażowym z elementami boho?

Pokój w stylu boho w programie "Pomysłowe projekty"

W programie "Pomysłowe projekty", Iwona Durka pokazała, jak stworzyć pomieszczenie w stylu plażowym i z elementami boho. To pokój dziewczynki, dlatego nie mogło zabraknąć koloru różowego. Pojawił się on na dodatkach i nie był to klasyczny, cukierkowy odcień, a bardziej brzoskwiniowy. Ściany pozostały białe, podobnie jak meble. Łóżko zostało odświeżone i ozdobione ratanem.

- Dodatki, na które zdecydowałam się w tym projekcie, to przede wszystkim rzeczy z naturalnych materiałów. Kosze, dywanik z rafii, ale również akcenty drewniane - zdradziła Iwona Durka, prowadząca program "Pomysłowe Projekty".

Pokój dziecięcy z elementami boho

Niezbędne elementy do stworzenia pokoju w stylu boho to niewątpliwie ratanowe plecionki. Iwona Durka udekorowała nimi łóżko. Wcześniej przemalowała je na biało. Taką metamorfozę mebli można wykonać samemu. Poza tym ważne są motywy kwiatowe i żywe rośliny, najlepiej w doniczkach w kształcie kosza.

>>> Zobacz także:

Horoskop na poniedziałek. Tydzień pracy rozpocznie się bardzo intensywnie. Co czeka poszczególne znaki zodiaku?

Tatiana Okupnik po 42 latach dowiedziała się o chorobie. "Kości zaczęły pękać na potęgę"

Tomasz Oświeciński broni 12-letniej córki. "Nie widzę w tym nic złego"

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości