Newsy

Warszawa. 38-latek strzelał z kuszy w kierunku przedszkola

policja radiowóz

Fot. Mustang_79 / Getty Images

Newsy

Warszawa. 38-latek strzelał z kuszy w kierunku przedszkola

policja radiowóz

Fot. Mustang_79 / Getty Images

Warszawska policja zatrzymała 38-latka, który strzelał z kuszy w stronę pobliskiego przedszkola. Bełty lądowały na terenie placu zabaw. Policja zatrzymała 38-letniego mężczyznę. Został on tymczasowo aresztowany.

Strzelał z kuszy w kierunku przedszkola

O zdarzeniu poinformowała Policję dyrektorka jednego z warszawskich przedszkoli. Dyrektorkę zaniepokoił fakt, iż na podwórku, na którym bawią się dzieci znajdują się bełty prawdopodobnie od kuszy.

Funkcjonariusze przeprowadzili rozmowę ze zgłaszającą i jedną z mam, która znajdowała takie przedmioty wcześniej - mówi nadkom. Joanna Węgrzyniak.


Funkcjonariusze Policji, po szybko przeprowadzonej akcji zatrzymali 38-mio letniego Jacka P. W jego mieszkaniu znaleźli i zabezpieczyli kuszę, cięciwy i bełty. Oskarżony twierdził, że nie miał pojęcia o tym, że na tego typu broń należy mieć pozwolenie. Twierdził, że kuszę kupił na portalu za granicą, jednocześnie próbował zaprzeczać, by to on z niej strzelał.

Więcej:

38-latek zatrzymany. Co mu grozi?

Jacek P. usłyszał zarzut narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu - poinformowała nadkomisarz Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII. Dodatkowo mężczyzna odpowie też za wykroczenie z ustawy o broni i amunicji. Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego.


Zobacz film: Niebezpieczni przestępcy. Źródło: Dzień Dobry TVNCo sądzisz o tym artykule?
71
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0