Styl Życia

Świat okiem melona. "Pretensje" już w sklepach

Styl Życia

Świat okiem melona. "Pretensje" już w sklepach

Melon to jeden z najpopularniejszych internetowych komentatorów otaczającej nas rzeczywistości. Fani znają go przede wszystkim z publikowanych na Facebooku komiksów, których jest zarówno autorem, jak i bohaterem. Przygody melona śledzi na tyle liczne grono wielbicieli, że na rynku ukazał się właśnie zbiór „melonów” zatytułowany „Pretensje”.

Melon to duży, żółtawy owoc. Wiadomo o nim niewiele, prawdopodobnie jest uciekinierem z półki sklepowej, renegatem walczącym o wolność wszystkich dyniowatych.

Kim jest melon?

Prawdopodobnie nigdy się tego nie dowiemy.

melon zasadniczo jest po prostu melonem. Jestem melonem całym sobą. Niech każdy pielęgnuje swojego wewnętrznego melona – powiedział gość programu.

Wewnętrzna chęć skomentowania spraw, które w opinii melona nie powinny być pomijane oraz chęć komunikacji z ludźmi, dały początek popularnym internetowym komiksom. Główną inspiracją jest po prostu życie, otaczający świat i codzienne rytuały sprawiające wrażenie całkowicie naturalnych.

Uważam, że to jest ważne w życiu, żeby jednak mieć krytyczny stosunek do otaczającej nas rzeczywistości. Żeby nie iść jak owca w pędzie za tłumem, tylko starać się być kowalem swojego losu i trzeźwo patrzeć - wyjaśnił melon. 

Owocna twórczość

Jak twierdzi melon, jego profil działa jak samonapędzająca się maszyna. Zniecierpliwienie oraz dobry odbiór ze strony fanów stanowi dla niego motywację do tworzenia. Bieżące tematy w połączeniu z gorzkim dowcipem, rozpaczliwym optymizmem i zadziwiającym dystansem podbiły serca tysięcy wielbicieli.

To jest bardzo miłe, że obserwujący od samego początku są raczej pozytywnie nastawieni. Tego hejtu, jak na media społecznościowe, jest naprawdę minimum. Nie lubię być poprawny politycznie i wiadomo, że czasem się szpilę wetknie, więc ktoś poczuje się urażony – powiedział melon.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Premiera filmu o skandalu, który zapoczątkował #MeToo. Charlize Theron jest nie do poznania!

Omenaa Mensah wyprodukowała sztukę o tolerancji. W obsadzie m.in.: Patricia Kazadi i Stefano Terrazzino

Bartosz Bielenia, gwiazda "Bożego Ciała" - największe objawienie w polskim kinie od lat!

Co sądzisz o tym artykule?
81
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0