Zdrowy styl życia

Suplement diety Redin: wsparcie redukcji z nietypowym dodatkiem adaptogenów

Redin suplement diety na odchudzanie

mat. prasowe 

Zdrowy styl życia

Suplement diety Redin: wsparcie redukcji z nietypowym dodatkiem adaptogenów

Redin suplement diety na odchudzanie

mat. prasowe 

Podjąłeś decyzję o rozpoczęciu treningów, zacząłeś pilnować swojej diety. Chcesz wreszcie pozbyć się kompleksów i schudnąć. A może zakończyłeś właśnie okres budowania masy mięśniowej i planujesz redukcję, by odsłonić wypracowane w pocie mięśnie? Koniecznie poznaj nowy spalacz tłuszczu Redin z dodatkiem adaptogenów i dowiedz się, dlaczego zapewnia wsparcie na każdym etapie redukcji.

Spalacz tłuszczu Redin – kompleksowe wsparcie redukcji

Redukcja powinna uwzględniać różne aspekty. Dieta oczywiście jest podstawą, bez ćwiczeń ciężko będzie uzyskać pożądane efekty, ale warto także włączyć odpowiednią suplementację.

Spalacz tłuszczu Redin oparty jest o specjalnie wyselekcjonowane składniki aktywne, takie jak:

 • Ostrokrzew paragwajski - pomaga w kontroli i utrzymaniu prawidłowej masy ciała oraz wspomaga metabolizm tłuszczu
 • Gorzka pomarańcza - wspomaga metabolizm tłuszczu
 • Chrom – przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych
 • Pieprz kajeński – wspiera proces utraty wagi
 • Kofeina – wyniki badań opublikowane w magazynie Critical Reviews in Food Science i Nutrition wykazały, że kofeina wspomaga metabolizm oraz działa termogenicznie. Meta analiza randomizowanych badań wykazała, że przyjmowanie kofeiny wspiera redukcję tłuszczu, masy ciała i BMI [1].
 • L-karnityna – z wyników badań Nasir Talenezhad N wynika, że że suplementacja L-karnityną wpływa na redukcję masy ciała, tkanki tłuszczowej i BMI, szczególnie u osób z nadwagą/otyłością [2]
 • Zielona herbata - ukazane w 2020 roku wyniki badań w magazynie Nutrients wykazały, że EGCG (główny polifenol zielonej herbaty) wspiera ochronę przed rozwojem otyłości prawdopodobnie poprzez ingerencję w procesy metaboliczne zachodzące w białej tkance tłuszczowej [3]
 • Witaminy z grupy B, witaminy C i E

W składzie spalacza tłuszczu Redin znajdziemy także nietypowy dodatek adaptogenów:

 • Ashwagandha
 • Różeniec górski
 • Żeń-szeń

Ekstrakt różeńca górskiego – lepszy nastrój

Suplement diety Redin zawiera w swoim składzie ekstrakt różeńca górskiego, który ma właściwości adaptogenne. Roślina ta pomaga organizmowi przystosować się do stresu emocjonalnego, wspiera w stanach zmęczenia i bólach głowy wywołanych stresem, problemach ze snem. Czujesz, że podczas redukcji spada Ci nastrój? Wyniki badań opublikowane w Global Psychiatry wykazują, że suplementacja różeńcem górskim pomaga go poprawić [4].

Ekstrakt z Ashwagandhy – wsparcie w walce ze stresem

Spalacz tłuszczu Redin zawiera ekstrakt z Ashwagandhy, która wspomaga walkę ze stresem i poprawia ogólne samopoczucie. Co więcej, z wyników badań nad właściwościami adaptogennymi Ashwagandhy wynika, że żeń-szeń indyjski pomaga w eliminacji wagi, zmniejszeniu apetytu i zachowaniu energii [5].

Ekstrakt z żeń-szenia – utrzymanie sprawności

Żeń-szeń koreański pomaga w utrzymaniu sprawności fizycznej i psychicznej w przypadkach osłabienia, wyczerpania, zmęczenia i utraty koncentracji.

Spalacz tłuszczu Redin - kompleksowe wsparcie podczas redukcji

Podczas redukcji zależy nam na obniżeniu tkanki tłuszczowej bez szkody dla ciężko wypracowanej tkanki mięśniowej. Dieta i wysiłek stanowią podstawę zdrowego odchudzania, ale warto również rozważyć włączenie odpowiedniej suplementacji. Spalacz tłuszczu Redin zapewnia kompleksowe wsparcie na każdym etapie redukcji, a dzięki składnikom takim jak ostrokrzew paragwajski wpływa na redukcję tłuszczu połączoną z łatwiejszym utrzymaniem prawidłowej masy ciała.

Jesteś na redukcji i potrzebujesz wsparcia w utracie zbędnych kilogramów? Wypróbuj spalacz tłuszczu Redin oparty o specjalnie wyselekcjonowany zestaw składników z dodatkiem adaptogenów. Przekonaj się, że utrata wagi może być znacznie łatwiejsza niż myślałeś.

Bibliografia:

1. Tabrizi R. et al: The effects of caffeine intake on weight loss: a systematic review and dos-response meta-analysis of randomized controlled trials. Crit Rev Food Sci Nutr 2019;59(16):2688-2696.

2. Talenezhad N et al: Effects of l-carnitine supplementation on weight loss and body composition: A systematic review and meta-analysis of 37 randomized controlled clinical trials with dose-response analysis. Clin Nutr ESPEN 2020 Jun;37:9-23.

3. Cheoljun Choi et al: Epigallocatechin-3-Gallate Reduces Visceral Adiposity Partly through the Regulation of Beclin1-Dependent Autophagy in White Adipose Tissues. Nutrients 2020 Oct 8;12(10):3072

4. Fanaras K., Reinhard H.: The effects of Rhodiola Rosea supplementation on depression, anxiety and mood – A Systematic Review. Global Psychiatry | Volume 3: Issue 1. DOI: https://doi.org/10.2478/gp-2019-0022 | Published online: 21 May 2020

5. Priyanka G. et al: Adaptogenic and Immunomodulatory Activity of Ashwagandha Root Extract: An Experimental Study in an Equine Model. Front Vet Sci 2020 Sep 29;7:541112.

Zobacz też:

Witaminy rozpuszczalne w tłuszczu – ich źródła i znaczenie dla zdrowia

Witamina C – lepsza z laboratorium czy naturalna?

Dlaczego diety nie działają? Sprawdź, w czym tkwi sekret skutecznego odchudzania


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
82
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
5
02.03.2021
Łukasz
Zgadzam się, że suplementy nie są dla wszystkich wskazana i należy podchodzić do nich z rozsądkiem. Natomiast skład Redinu wygląda bardzo fajnie. Sam nie jestem do końca przekonany jeśli chodzi o spalacze, natomiast ten mnie zaciekawił i stosuje go od tygodnia już i póki co wszystko jak najbardziej w porządku.
27.02.2021
Jonka
Suplementacja to nie są drażetki. To nie jest tak, że każdemu będą służyły te same produkty. Takie specyfiki powinno sie konsultowac z lekarzem, a najlepiej bariatrą. W szpitalu medicover od problemów natury typowo dietetycznej są specjaliści, którzy swoje metody leczenia opieraja o wyniki badań. Pacjent nim będzie poddany terapii jest kierowany na kompleksowe badania po to, by na ich podstawie dookreslić co się sprawdzi w jego przypadku
26.02.2021
Darka92
Polecam Redin. Stosuję od jakiś 2 tygodni i czuję się zdecydowanie inaczej. Zauważam zmianę sylwetki, mam więcej energii do działania. Nie wiedziałam, że TVN o nim coś pisał. fajnie
19.02.2021
MarMartyna
Nie truje organizmu żadnymi suplementami diety, po prostu zwracam dużą uwagę na to co jem, pije dużo mineralnej cisowianki. W wolnym czasie siadam na rower stacjonarny i jeżdżę. Są tego efekty.
29.01.2021
ulkak
suplementy są bardzo ważne przy diecie - ja biore magnez, witamine c, b oraz d, a także ashwagande, dodatkowo stosuje zioła cukier w normie oraz energy power fit aktiv, zeby czuc wiecej energii i mniejszy glod
Rozwiń wszystkie komentarzy