Rozrywka

Ania Wendzikowska poleca: w weekend zobacz te filmy!

Rozrywka

Ania Wendzikowska poleca: w weekend zobacz te filmy!

Na co wybrać się do kina w weekend 18-21 stycznia? Ania Wendzikowska poleca trzy najgorętsze premiery kinowe w Polsce: "Dom, który zbudował Jack", "Chłopiec z burzy" i "Glass".

Filmy na weekend 18-21 stycznia 2019 r.


 • "Dom, który zbudował Jack" - Lars von Trier 
Tytułowy Jack to nowa postać w popkulturowym klanie psychopatów, obok Kuby Rozpruwacza, Dextera czy Hannibala Lectera. Lars von Tier pokazuje kilkanaście lat z życia seryjnego mordercy, piekielnie inteligentnego perfekcjonisty, pełnego sprzeczności, słabości i drobnych natręctw. Jack jest estetą, wielbicielem malarstwa, architektury, poezji i wycieczek na łono natury. Zabójca patrzy na swoje zbrodnie jak na mroczne dzieła sztuki. Jaki kształt nada swojej zbrodni doskonałej?


 • "Chłopiec z burzy" - Shawn Seet

  Kilkuletni Michael mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży znajduje trzy osierocone ma­lutkie pelikany. Tak zaczyna się niezwykle wzruszająca, pełna humoru i przygód opowieść o przyjaźni chłopca z jednym z pelikanów, zwanym Panem Percivalem. Historia o tym, jak wiele potrafią sobie dać i jak wiele mogą się od siebie nauczyć. Mozolna nauka latania, walka z kłusownikami polującymi na nadmorskie ptaki i niekończące się wspólne wygłupy, zacieśniają niezwykłą więź między Michaelem a zwierzęciem. W końcu jednak przychodzi moment, gdy pelikan dorasta, a chłopiec musi opuścić domek na plaży.
   

 • "Glass" - M. Night Shyamalan
Strażnik David Dunn, wykorzystując swoje nadprzyrodzone zdolności, tropi człowieka o wielu osobowościach.
  Co sądzisz o tym artykule?
  2
  0
  Wybrane dla Ciebie
  Komentarze
  0