Styl Życia

Wielki sukces Polki w konkursie Miss Generation!

Styl Życia

Wielki sukces Polki w konkursie Miss Generation!

Małgorzata Koszela-Żarska to instruktorka fitness i nauczycielka w polskiej szkole pod Londynem. Jest mamą czwórki dzieci. Niedawno dostała się do finału konkursu Miss Generation - dla kobiet w wieku 25-50 lat i ostatecznie dostała tytuł Miss Popularity. Dlaczego zdecydowała się wziąć udział w tych wyborach? Jakie konkurencje przewidziane są w finale? Jakie nagrody można wygrać w konkursie? Małgorzatę odwiedziła reporterka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  • Kto może wziąć udział w konkursie Miss Generation?
  • Kim jest Małgorzata Koszela-Żarska, Polka która wzięła udział w konkursie Miss Generation i dostała tytuł Miss Popularity?
  • Co dają konkursy piękności dla starszych uczestniczek?


Zobacz też: Joanna Kulig urodziła! Znamy płeć dziecka


Miss Generation 2019 to konkurs piękności, różniący się znacznie od klasycznych konkursów. W Miss Generation mogą wziąć udział kobiety w wieku od 25 do 50 lat.

Możesz być niska lub wysoka, możesz mieć ciało modelki lub plus size, możesz mieć tatuaże, piercing itp. Możesz nam zaprezentować cokolwiek: możesz tańczyć, śpiewać, krzyczeć lub nie mówić niczego. Chodzi o Ciebie… ponieważ każda kobieta ma coś wyjątkowego - czytamy na oficjalnej stronie konkursu.


W sumie do konkursu zgłosiło się 29 pań. Po wstępnej selekcji pozostało 12. Wśród nich było osiem Polek, dwie Brytyjski, jedna Słowaczka i jedna Hinduska.

W konkursie udział wzięło aż osiem pięknych Polek. Wśród nich są: Małgorzata Koszela-Żarska, instruktorka fitness i nauczycielka w polskiej szkole pod Londynem, Kinga Orlicz, Ewa Joanna Drobna, Marlena Sitarska-Pawelczyk, Ella Vine. 

Konkurs Miss Generation pokazuje się, że wiek nie ma znaczenia i że można być pięknym po 25. roku życia. W konkursie nagradzany jest nie tylko wygląd, ale również osobowość i doświadczenie życiowe. 

W konkursie można było zdobyć aż trzy tytuły: Miss Generation (główna), Mamy Roku oraz UK Cougar Queen. Oprócz tego do zdobycia były tytuły: Miss Photo, Miss Personality i Miss Popularity.

Polki wróciły z jednym tytułem: Miss Popularity została Małgorzata Koszela-Żarska. 


Co sądzisz o tym artykule?
48
24
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
8
21.02.2019
Emma
Wiele niebylo powedzianego.
A tytuł zdobyła Kinga królowej uk.Ella miss osobowości to więc jak jedna wróciła z tytułem.
21.02.2019
Magda
Kinga Orlicz moja nr 1 i też dostała dwa tytuły... Czemu nie było o tym wzmianki??
21.02.2019
Leo
Polki zdobyły trzy tytuły
21.02.2019
jutrr
Zadbana kobieta, ale dałabym jej więcej niż 41 lat.
21.02.2019
Timon
Polek było 8 a tytuły dostały trzy z nich.
31.01.2019
Polka
Przecież tam było 8 Polek. Dlaczego to nie zostało w reportażu powiedziane.
31.01.2019
Paulina
Nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń ;)
31.01.2019
Emma
Jak można tak powiedzieć o konkurencji każda kobieta była piękna i wiele ich kosztowało wyjście.
Rozwiń wszystkie komentarzy