Newsy

Pogoda w poniedziałek: zimno i mokro

Newsy

Pogoda w poniedziałek: zimno i mokro

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, po południu możliwe rozpogodzenia. Temperatura maksymalna od 3 do 8 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem i w górach okresami porywisty.

Polska będzie w zasięgu niżu z ośrodkami w rejonie Danii, Zatoki Fińskiej oraz nad północną Skandynawią, tylko na południu kraju oddziaływał będzie słabnący klin wyżowy. Na północnym zachodzie zaznaczy się strefa frontu okluzji. Będziemy w chłodnym powietrzu polarnym morskim.

Pogoda w poniedziałek, 15 marca 2021

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, po południu możliwe rozpogodzenia. Miejscami, głównie w zachodniej połowie kraju, przelotne opady deszczu, deszczu ze śniegiem i krupy śnieżnej, w górach śniegu. Możliwe lokalne burze.

Temperatura maksymalna od 4 st. C na północy do 8 st. C na południowym zachodzie, w rejonach podgórskich Karpat od 3 st. C do 5 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem okresami porywisty, z kierunków zachodnich, tylko na południowym wschodzie kraju z kierunków północnych i okresami zmienny. Wysoko w górach wiatr w porywach do 55 km/h, może powodować zawieje i zamiecie śnieżne.

Pogoda w Warszawie, poniedziałek 15 marca 2021

W poniedziałek w Warszawie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Przelotne opady deszczu, możliwe także burze z opadem krupy śnieżnej lub drobnego gradu. Temperatura maksymalna 7 st. C. Wiatr słaby, chwilami umiarkowany, w czasie ewentualnych burz porywisty, na ogół południowo-zachodni. Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 994 hPa i będzie się wahać.

>>> Zobacz także:

Jej ciało pokrywa wielka rana. Mama Zuzi: "Zastanawiałam się, czy można jej przeszczepić moją skórę"

Gosia Ohme dziękuje swojemu "R": "Miłość to przede wszystkim Bycie. Na przekór i wbrew i pomimo"

Małżonki braci z zespołu Pectus recenzują ich piosenki. Tomek Szczepanik: "To kobiety rządzą światem"

Źródło: PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
72
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0