Gwiazdy

Córki Piotra Rubika: Helenka i Alicja zaśpiewały piosenkę dla swojej mamy, Agaty Rubik

Gwiazdy

Córki Piotra Rubika: Helenka i Alicja zaśpiewały piosenkę dla swojej mamy, Agaty Rubik

Na rynku pojawiła się nowa płyta Piotra Rubika zatytułowana "Ze śpiewnika Piotra Rubika. Piosenki dla dzieci". Muzyka zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, jak wyglądała praca nad albumem. Do studia Piotr Rubik przyszedł ze swoją rodziną. Z okazji Dnia Matki Helenka i Alicja zaśpiewały dla Agaty Rubik fragment utworu "Otulanka". Piosenka pochodzi z najnowszej płyty Piotra Rubika.

24 maja miała miejsce premiera nowego krążka Piotra Rubika "Ze śpiewnika Piotra Rubika. Piosenki dla dzieci". Skąd pomysł na taki album?

W ramach codziennej pracy z dziećmi z przedszkola muzycznego, które prowadzę wymyślamy dużo piosenek, dzięki czemu powstała ich spora baza. Utwory te postanowiliśmy utrwalić na płycie.

- powiedział Piotr Rubik.

>>> Zobacz także:

Wszystkie nagrane piosenki wykonują bardzo utalentowane wokalnie nauczycielki wraz z chórem dzieci. Wydawnictwo ma formę śpiewnika, w którym znalazły się teksty oraz zapisy nutowe wszystkich utworów.

To super opcja, by śpiewać wspólnie z dziećmi, np. w przedszkolach lub szkołach. Takie nuty pozwolą też wzbogacić rodzinne wieczory, bo nic tak nie bawi jak wspólne, rodzinne muzykowanie.

- powiedział Piotr Rubik.

Do wersji oryginalnych piosenek do płyty dołączone zostały również wersje instrumentalne, tak aby można było utwory zaśpiewać po swojemu, w samochodzie, domu, szkole i przedszkolu.

Mam nadzieje, że dzieciaki i ich rodziny będą dzięki temu jeszcze bardziej rozśpiewane.

- stwierdził muzyk.

Kompozytorem piosenek jest Piotr Rubik, a teksty napisały Dorota Senetra, Sylwia Strzelczyk i Magda Badalska. Oprócz roli kompozytora Piotrowi Rubikowi przypadły jeszcze dwie – przygotował specjalne efekty wokalne oraz użyczył głosu pewnemu Misiowi.


Co sądzisz o tym artykule?
263
20
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
5
18.09.2019
Nilo
Agata to jedna z najpiękniejszych , natomiast te dziewczynki są śliczne. Cała rodzina Rubików powinna występować w reklamach, cudowni, zamożni, szczęśliwi, spełnieni, urodziwi. zdrowi żyć i nie umierać. Jakby było pięknie gdyby wszyscy mogliby być tak szczęśliwi pod każdym względem. Ja nawet nie mam 1 procenta szczęścia takiego jak mają Państwo Rubikowie, super jesteście wspaniali.
19.06.2019
Aga
Powiedzieć przeciętnie... to już komplement.
08.06.2019
kinia
Śpiewają jak co drugi przedszkolak w naszym kraju. Miła niespodzianka, tylko po co mówić, że są tak bardzo utalentowane?
28.05.2019
Ana
Rubik ma wspaniała mądrą i piękną żonę i piękne córeczki. Super duże brawa ??
26.05.2019
Mary
Piękna rodzinka!
Rozwiń wszystkie komentarzy