Gwiazdy

Michał Piróg w nagiej sesji. Dlaczego to zrobił? 

Michał Piróg

Michał Piróg

Gwiazdy

Michał Piróg w nagiej sesji. Dlaczego to zrobił? 

Michał Piróg

Michał Piróg

Michał Piróg znalazł się wśród kilkunastu mężczyzn, którzy zdecydowali się wziąć udział  w nagiej sesji do kalendarza. W projekcie udział wzięli też m.in. Jacek Poniedziałek, czy Radek Pestka z chłopakiem.

Michał Piróg opublikował w swoich mediach społecznościowych jedno ze zdjęć pochodzące z nagiej sesji do kalendarza "Nie wstydź się".  Artysta wyznał, że chciał się przekonać, czy rozbieranie się przed obcymi jest tak stresujące, jak przedstawiali to uczestnicy Top Model . 

Czy nagie sesje są krępujące? 

Nagie sesje i temat cielesności zawsze nas krępują są tematami tabu. Ja podczas programu @topmodelpolskatvn zawsze się zastanawiałem czy faktycznie to taki problem rozebrać się przed innymi.

Michał Piróg rozebrał się do zdjęć 

Zdjęcie z sesji do kalendarza magazynu skierowanego do społeczności LGBT, czyli "Repliki", opublikował na swoim profilu na Instagramie.

Michał Piróg przyznał, że taka sesja może być krępująca, ale uznał, że czas się wyzwolić:

Powiem tak jest jakiś w tym stres ale ja się pytam czemu? W czasach kiedy kreowany jest model idealnego wzorca sami wpadamy w kompleksy z kolejnych powodów. Czas się chyba wyzwolić. 

Nagie zdjęcia par homoseksualnych 

Jakiś czas temu medialny szum spowodowały dwa zdjęcia, które przedstawiały znanych gejów wraz z partnerami. Chodzi o fotografię wiceprezydenta Warszawy, Pawła Rabieja i jego partnera Michała Cessanisa oraz Michała Piróga z drugim mężczyzną. Oba zdjęcia zrobione były w łóżku i wywołały spore kontrowersje. Jakie zdanie na ten temat publikacji zdjęć par homoseksualnych ma Tomasz Jacyków?  

 Bierzemy udział w tym cyrku. Życie osobiste wszystkich jest na widelcu, bo taka jest kultura social mediów. W związku z tym każdy człowiek rano wstaje, każdy człowiek przytula się do kogoś bliskiego albo do poduszki. Jeżeli ma ochotę to publikować, to to publikuje i już. Jeżeli kogoś to oburza, to po prostu niech na to nie patrzy

 - stwierdził.

Zobacz film: Tomasz Jacyków o intymnych zdjęciach znanych par homoseksualnych. Źródło: X-news. 

>>> Zobacz też: 

Kto zagra w filmie "365 dni" Blanki Lipińskiej? Znamy pełną obsadę! 


Źródło: X-news |
Co sądzisz o tym artykule?
59
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0