Gwiazdy

Kto znajdzie się w finale "Top Model"?

Gwiazdy

Kto znajdzie się w finale "Top Model"?

12. odcinek "Top Model". Emocje sięgają zenitu! Już niedługo dowiemy się, kto znajdzie się w wielkim finale "Top Model" 9. W tej edycji jest to o tyle trudniejsze, że o wejście do najważniejszego etapu show rywalizuje aż ośmiu uczestników. Kto ma największą szansę na wygraną?

12. odcinek "Top Model" – grecki tydzień mody

Uczestnicy będą mieli okazję pojawić się na pokazach podczas Athens Xclusive Designers Week. W tym roku grecki tydzień mody dostosowany jest do obostrzeń związanych z pandemią. W pokazach uczestniczy ograniczona ilość widzów, a całość jest rejestrowana i wyświetlana w formie filmów o tematyce modowej. Przygotowania, przymiarki i próby to dla uczestników "Top Model" niepowtarzalna okazja na pracę z cenioną amerykańską reżyserką pokazów. Decydująca sesja zdjęciowa odbędzie się na greckiej wyspie Hydra. To wyjątkowo malownicze miejsce, gdzie obowiązuje zakaz poruszania się samochodami. Kto wypadnie najlepiej?


"Top Model" 9. – finał

Wejście do najważniejszego etapu "Top Model" będzie nieco inne niż w poprzednich sezonach. W 11. odcinku dowiedzieliśmy się, że z powodu zakażania koronawirusem trzech uczestników musiało pożegnać się z szansą spróbowania swoich sił podczas greckiego fashion week’u. Jury w składzie Joanny Krupy, Katarzyny Sokołowskiej, Dawida Wolińskiego oraz Marcina Tyszki zadecydowało jednak, że dadzą im ponownie szansę na walkę o udział w wielkim finale, wykonując specjalne zadanie niespodziankę. Szansę na wygraną mają teraz: Patrycja Sobolewska, Dominic D’Angelica, Ernest Morawski, Weronika Kaniewska, Maja Siwik, Mikołaj Śmieszek, Karolina Kuczyńska oraz Mariusz Jakubowski.

Kto wygra "Top Model" 9?

Zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

"Top Model" – gdzie oglądać?

Premiera nowego odcinka "Top Model" w środę, 18 listopada, o godz. 21.30 w TVN i player.pl.

Zobacz także:

Magda Mielcarz - dziewczyna z polskiego blokowiska. "Jestem niesamowicie dumna z polskich kobiet"

Joanna Krupa pokazała odnowiony pokój córki. Fani zachwyceni: "Boże, jak normalnie"

Mają najdłuższe włosy w Polsce. Poznajcie polskie Roszpunki

Co sądzisz o tym artykule?
77
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0